Po zápase: Arséne Wenger

Manager po dnešním frustrujícím zápase

 

O smůle v průběhu zápasu

Nejtěžší je podle mě přijmout fakt, že jsme byli lepší a prohráli jsme. Dali jsme gól, další jsme mohli přidat, ale místo toho jsme dva dostali. Je to mimo mé chápaní. Chtěl bych ale vyzdvihnout pozitiva, protože se z dnešního zápasu můžeme poučit.

O vykázáni na tribunu

 

Když neuznali gól kopnul jsme do flašky s vodou a čtvrtý rozhodčí zavolal hlavního a ten mě poslal pryč. Nevím co na to říct. Třicet sekund do konce. Ani jsme nevěděl kam jít. Říkal mi, že mám jít na tribunu, ale nemohl jsme se tam jak dostat. Jen kvůli tomu, že jsem kopnul do flašky a přitom neřekl ani popel. Ale ten kop se mi docela povedl.

O neuznáném gólu RvP

 

Nekopl jsem do flašky kvůli ofsajdu, ale kvůli tomu zklamání. Myslel jsme, že jsme vyrovnali.

O neodpískané penaltě v prvním poločase

 

Nejsem asi objektivní osoba, ale já tam tu penaltu viděl.

O rozdílu mezi penaltou Rooneyho a Eduarda

 

Zítra v novinách to bude velký rozdíl. Nevím, neviděl jsem to a ani zrovna nechci. Předkopl si míč hodně daleko a nikdy by to nestihl, ale takováto rozhodnutí nechejme na rozhodčích.

O tom, jestli měl rozhodčí na penaltu dobrý výhled

 

Nevím, byl uprostřed jejich poloviny. Nevím.

O frustraci neodvést si žádné body

 

Fotbal je nepředvídatelný. Tým postrádal jistotu a vyspělost ve chvílích, kdy jsme nebyli pod žádným tlakem. Vyhodnotili jsme špatně dvě situace. První gól. Rooney nebyl v gólové pozici, neměli jsme panikařit. U druhého gólu si nikdo na jejich centr nenaběhl, opět jsme zpanikařili, Chyběly nám trochu zkušennosti.

O promarněných šancích za stavu 1:0

 

Když na Old Trafford polevíte vždycky dostanete gól. My jsme měli šanci zápas ukončit. Dokonce jsme mohli ješte vyrovnat na 2:2.

O tom jestli se bude FA zajímat o „incident s flaškou

 

Opravdu nevím. S FA jsem vždy v kontaktu.

O případu Edardo vs UEFA

 

UEFA se pustila na velmi tenký led. Mohu vám přes víkend nasbírat 50 případů filmování. Včera při finále Superpoháru filmoval Pedro, potrestají ho? Ne. Messi včera napodobil Materazziho. UEFA v tomhle nemá logiku, navíc mám jasný důkaz, že Eduardo faulován byl. Boruc narazil do jeho pravé nohy.

/arsenal.com/