Po zápase: Arséne Wenger

Arséne Wenger se tradičně ohlédl za zápasem. 

O dnešním těžkém zápase
Dnešní tři body jsou nejdůležitější věcí, protože jsme hráli proti velmi dobrému týmu. V první půli jsme měli problémy, nemohli jsme najít náš tradiční způsob hry. Fulham nám v tom dobře zabraňoval. Museli jsme předvést něco speciálního, abychom je porazili.
V druhé půli jsme měli spoustu příležitostí, jednu z nich jsme velmi dobře zužitkovali. Po tomto gólu jsme měli mnoho možností, abychom vstřelili druhý, ale nepovedlo se. Fulham stále hrozil, ze standartek a protiútoků a rval se do poslední vteřiny.

O výkonu Vita Mannoneho
Dnes mu uděluji 10 z 10. Vše co udělal bylo správně, to je pro gólmana velmi důležité. Zastavil vše co zastavit měl, nedělal chyby. Má potenciál být velmi, velmi dobrým gólmanem.
Je to naše trojka, ale naše čtyřka dosahuje také výborných kvalit. Wojciech má své přednosti a ukázal nám je proti WBA. Dnes jsem postavil Mannoneho, protože je o tři roky starší a má více zkušenností. Do příštího zápasu je to naše jednička. Dnes odehrál fantastický zápas a stálost výkonů je první znak kvality. Udržel nás v zápase v některých neuvěřitelných situacích. Občas vypadal jako nepřekonatelný. Je to tichý kluk, ale má neuvěřitelné fyzické vlastnosti, fantastické reflexy. Chce se zlepšovat každým dnem.

O zdraví ostatních gólmanů
Almunia nebude na úterý fit. Fabianski je mimo nejlépe do 17. října.

O losu Carling Cupu
Nemění to můj přístup. Jsme samozřejmě rádi, že hrajeme doma. Přístí týden je navíc reprezentační přestávka a Carling Cup se tak odehraje mezi dvěma zápasy Ligy mistrů, takže uvidíme, koho budeme mít k dispozici.

O ´škaredé výhře´
Je pro nás dobré, že můžeme vyhrát i takovým způsobem. Lidé od nás vždy chtějí abychom dominovali, ale když nevyhrajeme tak jsou také nespokojení. Dnes jsem šťastný. První půle byla obtížná a našli jsme se až ve druhém poločase.

O budoucnosti týmu
Jsem velmi optimistický. Podle toho co jsem viděl, tým ukázal, že se bude zlepšovat.

/arsenal.com/