Podolski dostane šanci

 První střípek z tiskovky se věnuje Lukasovi. 

Arsene Wenger řekl, že Lukas Podolski dostane více příležitosti se ukázat poté, co útočník zaujal v zápase s Galatasaray. 

Podolski dvakrát skóroval a jednou trefil břevno v posledním zápase skupiny Ligy mistrů. Byl to teprve jeho 2. zápas ve kterém hrál od začátku.

Šestkrát zasáhl v lize do hry jen z lavičky, ale Wenger cítí, že si německý internacionál udělal nárok na základní sestavu proti Newcastlu. 

„Dostává se zpátky do dobré formy, ale má velkou konkurenci v útoku. Máme zraněné v záloze a v obraně, ale v útoku jsou všichni dostupní a můžu trochu rotovat zápas za zápasem. Dostane šance se ukázat.“

„Rozumím frustraci hráčů, kteří mají vysokou kvalitu a nehrají. Je to součástí práce. Vždycky musíte být připravení pomoct týmu a klubu. Nemůžu nechat hrát všechny útočníky, takže se musím rozhodovat komu dám přednost.“

 

 

/Arsenal.com/

Komentáře

  1. Cenda11 (karma: 0) #1

    „Dostává se zpátky do dobré formy“
    Škoda,že Wenger při výběru základní sestavy formu hráčů doteď neřešil ..

    |
  2. Mary (karma: 0) #1

    Celkem brzo. Liga v háji (boj o titul) 4. místo si zase ukopem, v LM půjdem určitě na giganta, ale celkově tam nemůžem uspět. Jediný co se změní, že Poldi nebude chtít v lednu odejít. Jenže až se vrátěj Theo a Ozil, tak bude rád za lavičku zase. I když to už bude marodit někdo jinej…

    |
  3. avp (karma: 0) #1

    [quote name=“Mary“]Celkem brzo. Liga v háji (boj o titul) 4. místo si zase ukopem, v LM půjdem určitě na giganta, ale celkově tam nemůžem uspět. Jediný co se změní, že Poldi nebude chtít v lednu odejít. Jenže až se vrátěj Theo a Ozil, tak bude rád za lavičku zase. I když to už bude marodit někdo jinej…[/quote]
    Neni nad optimistickeho fanouska v prosinci!

    |
  4. vogel (karma: 0) #1

    Zaplatpanbuh, doufam, ze se dle aktualbi formy bude vybirat casteji. I presto ve me prevlada pachut z toho, ze je wenger snad posledni, kdo prisel na to, ze i lukas muze byt utocnou hrozbou

    |
  5. Gunner_Pav (karma: 0) #1

    [quote name=“juha_efx“]no to dufam ze dostane sancu…urcite nebude horsi ako slabucky Sanogo[/quote]
    S Yayou si Poldi moc nekonkuruji, protoze Poldi hrava malokdy na hrote, zatimco Yaya malokdy na kridle. Pro Poldiho je konkurenci spis Alexis, Ox, Theo, pripadne Santi, i kdyz tomu se vic dari ve stredu hriste

    |
  6. borgmen (karma: 0) #1

    Jsem rád , že na to konečně došlo. V Lukasovi je velkej potenciál. Je to hráč, co by mohl rozhodovat zápasy.
    Jeho styl hry je to co nám občas chybí.
    Poslední dobou mi v zápase chybí moment překvapení nebo více přímých střel do brány. To by Lukas mohl změnit. Rozhodně je to oživení do útoku. Ať ti to tam padá Lukasi.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.