Pohľad na reprezentáciu : Ramsey kapitánom Walesu

Aj hráči Arsenalu boli povolaní do svojich krajín na medzinárodné zápasy.

Poďme sa pozrieť na ich výkony:

Aaron Ramsey

Wales 1-2 Australia
10. August (Srpen)

Aaron Ramsey viedol v stredu reprezentáciu Walesu proti Austrálii. Záložník Arsenalu odohral prvých 45 minút. Wales nakoniec podľahol Austrálii v Cardiffe 1:2.

Gervinho

Pobrežie Slonoviny 4-3 Izrael

Gervinho pomohol Pobrežiu Slonoviny pri víťazstve 4-3 nad Izraelom. Letná posila Arsenalu mala prsty v dvoch góloch a Pobrežie viedlo už 3:0. Lenže Izrael sa dokázal priblížiť na rozdiel 1 gólu. Výhru 4-3 zaistil gólom z penalty Drogba. Gervinho odohral 88 minút.

Samir Nasri a Bacary Sagna

Francúzsko 1-1 Chile

Samir Nasri a Bacary Sagna začali v základnej zostave od začiatku v zápase s Chile.

Nasri stihol odohrať 66 minút, než bol vystriedaný, zatiaľ čo Sagna bol stiahnutý 9 minút pred koncom. Za Francúzov skóroval Loic Remy, avšak v 76.minúte zaistil Chile remízu Nicolas Cordova.

Andrey Arshavin

Rusko 1-0 Srbsko

Andrey odohral len 31 minút v zápase Ruska, ktoré porazilo Srbsko tesným rozdielom 1-0.

Útočník Arsenalu bol nahradený Diniyarom Bilyaletdinovom tesne po pol hodine počas bezgólového stavu. Striedajúci Pavel Pogrebnyak strelil gól v 8. minúte 2. polčasu a tým zaistil víťazstvo na stranu Rusov pod vedením Dicka Advocaata.

Nicklas Bendtner

Škótsko 2-1 Dánsko

Nicklas odohral 45 minút za Dánsku reprezentáciu, ktorá prehrala v Škótsku pomerom 2:1.

Robert Snodgrass vsietil víťazný gól minútu pred polčasom v Hampden Parku.

Robin van Persie

Anglicko – Holandsko

Priateľský zápas Holandska proti Anglicku bol zrušený kvôli demonštráciám vo Veľkej Británii.

Johan Djourou

Lichtenštajnsko 1-2  Švajčiarsko

Johan bol povolaný do tímu Švajčiarska v priateľskom zápase proti Lichtenštajnsku, ktorý vyhralo Švajčiarsko tesne 1:2.

Wojciech Szczesny

Poľsko 1-0 Gruzínsko

Aj Wojciech bol povolaný do reprezentácie Poľska na priateľský zápas proti Gruzínsku, ktorý Poliaci vyhrali v pomere 1-0.

Tomáš Rosický

Nórsko 3-0 Česká republika

Tomáš odohral 68 minút v zápase proti Nórsku, následne ho vystriedal Vacek.

Česká republika podľahla v priateľskom zápase Nórsku 3-0.

Armand Traore

Senegal 0-2 Maroko

Armand bol povolaný na priateľský zápas Senegalu proti Maroku, v ktorom na štadióne v Dakare jeho tím podľahol Maroku 0-2.