Pokud ve středu dostanu šanci, odevzdám to nejlepší, hlásí nadějný Willock

Tým U-23 Arsenalu zahájil letošní sezónu ve velkém stylu. V úvodních pěti zápasech mladíci vyhráli čtyři utkání a nestačili pouze na Liverpool. Naposled si Gunners poradili v pátek s Leicesterem 1:0, do kterého zasáhl také osmnáctiletý Joseph Willock. Anglický záložník se po úspěšném zápase rozpovídal:

o výkonu mužstva…
Bylo to náročné utkání. Některé zápasy se vyvíjí podobným směrem, prostě se přes to musíte přenést. Kluci si vedli dobře, spokojený můžu být také se svojí hrou.

o tom, že bylo potřebné přistoupit k duelu s Leicesterem odlišně…
Musel jsem se daleko více soustředit na obrannou činnost než obvykle, při standardních situacích jsem dokonce vycházel zprava.

o kvalitním startu do nového ročníku…
Znamená to pro nás hodně. Je to sice teprve začátek ligy, ale máme v úmyslu v těchto výsledcích pokračovat. Budeme prostě bojovat a doufat, že na konci sezóny to klapne.

o příštím zápase U-23 na hřišti Evertonu, který hostí Arsenal následující pondělí…
Moc dobře víme, že se bude jednat o další velmi složitý duel. Mají rádi přímočarost, o víkendu se budeme muset na ně pořádně připravit a jít do toho znovu.

o středečním Ligovém poháru proti Doncasteru…
Pokaždé jsem připravený chytit svoji příležitost za pačesy. Jestli ve středu dostanu šanci, odevzdám na hřišti to nejlepší. Momentálně se těším na příští utkání U-23, pokud však přijde šance v A-týmu, budu vděčný.

/arsenal.com/