Pondělní spekulace V

Přestupové okno je stále otevřené a spekulace se nás dál valí.

Snažím se vybírat pouze ty nejzajímavější, ať už mají reálný základ nebo pouze ukazují, kam až sahá fantazie některých sportovních žurnalistů.

Arsenal se údajně chystá získat mladého rebela v dresu Manchesteru United. Záložník Ravel Morrison zatím neodehrál ve svých osmnácti letech ani jeden zápas. Domnívá se, že na mládežníka jeho kvalit je to opravdu málo a míří na přestup do jiného týmu, Arsenal už údajně o osud mladého středopolaře projevil zájem.

Devatenáctiletý útočník Álvaro Morata momentálně hraje za záložní tým Realu Madrid. Zatím odehrál v prvním týmu pouze pár minut proti Realu Zaragoza, Arsenal údajně zvažuje nabídku na hostování.

Jak jste si již mohli přečíst dříve, Saad Al-Mukhaini, ománský reprezentační obránce, započal krátký test v Arsenalu. Hlavně díky exotické destinaci, ze které dorazil, je mu věnováno dost pozornosti. Je důležité si uvědomit, že takových testů podstoupí v klubu desítky různých hráčů. Ománského hráče ale doprovázejí velmi dobré reference Paula Le Guena, trenéra ománského reprezentačního výběru.

Oko skautů Arsenalu je již tradičně zaměřeno na Francii. V Le Havru vyrůstá mladý talentovaný obránce Benjamin Mendy. Ve svých 17 letech se pravidelně prosazuje do kádru seniorského týmu, byť druholigového. V Le Havru ho váže tříletá smlouva, ale za dobrou nabídku by byl zcela jistě k mání.