Poom o svém přestupu k Hornets

 Marty Poom má chuť pravidelně nastupovat a pojistit si své místo jedničky v estonské reprezentaci, proto zvolil přestup do Watfordu.

" Měl jsem v Arsenalu ještě smlouvu na jeden rok, ale byl jsem v pořadí až třetí brankář a nejspíš bych moc času na hřišti nestrávil. Mám stále ambice pravidelně chytat."

" Je to divné, protože jsem odchytal více zápasů za estonskou reprezentaci než za Arsenal. V posledních třech sezonach jsem pravidelně za klub nenastupovat. V mé poslední sezoně v Sunderlandu jsem měl zdravotní problémy a musel jsem na tři operace."

" Chci se zlepšovat a hrát co nejdéle to půjde. Nestanovil jsem si konkretní datum, kdy ukončím svou kariéru.V posledních letech z důvodu mých zranění mi fotbal chyběl, ale jsem hladový pravidelně nastupovat a zlepšovat se jako golman."

I přesto, že Poom odchytal za Arsenal pouze dva zápasy nelituje svého přestupu ke Gunners.

" Jsem pyšný na to, že jsem jako první Estonec byl součástí takového velkoklubu. Chci poděkovat Arsene Wengerovi za to, že mi po mých zdravotních problémech, které jsem měl v Sunderlandu dal šanci. Opravdu jsem si to užíval, škoda jenom, že jsem neodchytal více zápasu."

/ BBC/