Portsmouth FC 1-4 Arsenal FC – Hodnocení hráčů

Poslední zápas roku zvladnutý. Zápas odehraný z velké části s uklidňujícím gólovým náskokem….


Almunia – 7:
znovu neměl příliš práce, většina střel soupeře šla mimo, ale za vyrovnaného stavu nás podržel a za gól který dostal nemohl.

Sagna
– 7,5: vzadu příliš práce neměl, zato ofenzívu podporoval hojně, většina centrů se mu povedla.

Gallas – 6,5:
Will si dnes vybral slabší den, naštěstí soupeř byl dnes v koncovce slabý.

Vermaelen – 7,5:
dozadu opět bezchybný, většinu soubojů s Piquionem i přes výškový deficit vyhrál.

Traoré – 7,5:
Armand s každým zápasem roste, vepředu vždy když byl potřeba byl, jeho obranná činnost se taky ohromně zlepšila.

Ramsey – 7:
i přes pár slabších momentů odehrál dobrý zápas, celkově záloha dnes hrála dobře a co předvedl při gólu, bezchybně vypíchnul míč uvolnil se a levačkou zavěsil… smekám.

Song – 7,5
: přes pár chyb včetně podklouznutí na začátku prvního poločasu odvedl svůj standard, odebíral míče, rozděloval je, od míče se dal těžko oddělit svůj výkon navíc okořenil gólem.

Diaby – 8:
i dnes je to pro mně MOTM zápas od zápasu čím dál víc připomíná Paddyho, těžko se mu odebíral míč jen tak dál Abou.

Nasri – 6,5
: přestože byl z trojice vysunutých hráčů jednoznačně ten nejlepší nepodal nejlepší výkon na hřišti ale působil živě a předvedl několik dobrých přihrávek.

Eduardo – 6:
ikdyž dal gól a na druhém se podílel nebyl na hřišti vůbec vidět něco mi na jeho výkonu od té doby co se vrátil po zranění chybí, snad to brzy získá zpět.

Arshavin – 6:
stejně jako eduardo dnes nebyl vůbec vidět, neviděl jsem ho vyhrát snad jediný souboj v tomto zápase jako hrotový útočník zklamal.

Střídající hráči:

Rosický – 7:
když přišel na hřiště působil živě, měl chuť do hry, běhal napravo, nalevo prostě všude. Zkusil vystřelit před vápnem a střela to nebyla špatná, snad mu zdraví vydrží.

Vela, Eastmond –
nehodnoceni

Další tři body, které snad každý očekával, po úvodu, kdy nás tvrdá hra domácích vyváděla z rovnováhy jsme se dokázali prosadit a za stavu 2:0 jsme už kontolovali hru nezbývá nám než doufat že dobrou formu si přineseme i do nového roku.