Poslední info k tipovačce 2010/2011

Poslední informace k letošnímu ročníku tipovací soutěže…….

Start:

Sobota, 14.8.2010 13.45 zápasem To*tenham – Manchester City.

Počet účastníků:

Zatím 45 členů SC….( ale ještě se minimálně tři přidají :))

Startovné:

200 kč

Ceny:

Podobné jako minulý rok. Ve hře budou určitě 3 lístky na zápas kategorie B na Emirates Stadium. Na ceny z fanshopu AFC se může těšit minimálně prvních 15 tipérů.

Bodování zápasů:

Zvýšili jsme počet bodů, který můžete získat za jeden zápas. Umožní to všech, kteří občas pozapoměli natipovat, pořád bojovat o nějakou cenu.

4 body – Přesný tip na výsledek
2 bod – 1/0/2
2 body – správná odpoveď na otázku
1 bod – rozdíl skóre
1 bod – počet branek – domácí
1 bod – počet branek – hosté

Zápasy Arsenalu se násobí dvěma.

Soutěžní bonusové otázky:

Před každým víkendovým kolem se v nabídce zápasů objeví jedna, dvě nebo tři soutěžní otázky. Správná odpověď bude ohodnocena dvěma body. Oficiální výsledky budeme čerpat z BBC.

Deadline day:

Uzávěrka byla stanovena na 12. srpna, ale pokud někdo nestihl startovné poslat a má zájem se zúčastnit, ať napíše na klubový email.  Budeme se ho snažit do pelotonu soutěžících na poslední chvíli přidat.

Odstranění problémů:

Prosíme všechny účastníky tipovačky, aby si vyzkoušeli natipovat. V poslední době, z důvodu předělávky webu, se občas objevují problémy s přihlášením. Pokud někdo nemůže vložit do systému výsledky, ať se ozve na klubový email nebo napíše komentář pod článkem.

Forum:

Ve forum na gunners.cz bude vytvořena samostatné sekce pro tipéry. Doufám, že dojde k pořádnému sportovnímu hecování. Proto to přece hrajeme 🙂

Ať vyhraje ten nejlepší…………

DAN a Matygol