Poslední info k turnaji Olomouc 2010

Aktualizace !!!!! Pokud má někdo na poslední chvíli zájem se turnaje zúčastnit, ať se ozve na níže uvedené emaily nebo v komentářích….Odpadlo šest hráčů z jednom týmu, tak budou menší upravy v sestavách …..

 

 

Poslední informace k chystané největší akci

Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Clubu

Olomouc 2010.

Už v sobotu se uskuteční turnaj o pohár SC a gunners.cz Olomouc 2010. Konečné nominace a rozpis utkání najdete zde…Doufám, že počasí a slibovaná sněhová nadílka nezabrání dodržet rozpis utkání. Může stát, že některý ze zápasu operativně přehodíme na jiný termín z důvodu zpoždění našich kamarádů ze Slovenska a Čech. Nepočítali jsme s takovou účastí československých goonerů, proto nás z důvodu nabitého programu, bude tlačit čas.

Pokud se na poslední chvíli nemůžete turnaje zúčastnit nebo máte nějaký dotaz napište na klubový email nebo na titi@email.cz

Doufáme, že se turnaj obejde bez zranění, různých nesportovní excesů a zbytečných problémů. Jedná se o přátelský turnaj, jehož hlavním účelem je poznat nové lidi, zahrat si fotbálek, pokecat, posedět a pořádně zafandit při zápase AFC .

Sraz: Sobota 4.12.2010. V hale Sigmy Olomouc bude Michal od 8.00 hod.

Systém turnaje: Zůstává nezměněn. Dvě skupiny po třech týmech, kde první dva postupují do semifinále. Třetí budou hrát o 5 místo. Zápasy ve skupině a semifinále se budou hrát 2×10 minut. O umístění 2×12 minut. V případě remízy ve vyřazovací části o vítězi rozhodnou pokutové kopy.

Počet hráčů: 4+1 K dispozici budou dvě sady rozlišováků.

Pravidla turnaje:

Nebudeme fotbálek příliš komplikovat, ale na druhou stranu nechceme, aby z toho byla nějaká bramboračka. Oslovil jsem několik hráčů- bývalých nebo součastných fotbalistů, kteří zápasy fouknou.

Malá domů:

Brankář nesmí chytit do rukou míč, který mu spoluhráč úmyslně přihraje jakoukoli částí těla. Tento přestupek bude potrestán volným nepřímým kopem z hranice pokutového území

Rozehrávání autů:

Když míč přejde celým svým objemem přes postranní čáru, ať už po zemi nebo ve vzduchu, bude vykopáván zpět do hry jakýmkoliv směrem z místa, kde přešel postranní čáru, hráčem protějšího mužstva, než toho, jehož hráč se jako poslední dotkl míče. Míč se zpět vrátí do hry nohou. Hráči soupeřova mužstva budou v momentě zahrávání tohoto kopu vzdáleni od míče nejméně 5 m. Z tohoto rozehrání (autového kopu) nemůže být přímo dosaženo branky. Míč je ve hře, když se po provedení kopu pohne.

Rozehrání rohů:

Když přejde míč celým objemem brankovou čáru s vyloučením části mezi brankovými tyčemi a břevnem, ať už ve vzduchu nebo po zemi a byl naposledy zahrán jedním z hráčů bránícího týmu, bude zahráván rohový kop. Rohový kop bude zahrán kopnutím do míče, který je umístěn přesně v bodě průsečíku brankové čáry a postranní čáry. Hráči bránícího týmu se nesmí přiblížit na vzdálenost menší než 5 m od místa zahrání rohového kopu, dokud míč není ve hře. Hráč zahrávající rohový kop nebude hrát míčem podruhé, dokud se jej nedotkne jiný hráč. Přímo z rohového kopu může být dosaženo branky.

Výhoz brankáře:

Když míč celým svým objemem přejde brankovou čáru, s výjimkou části mezi brankovými tyčemi a pod břevnem (gólu), ať už ve vzduchu nebo po zemi a byl naposledy zahrán jedním z hráčů útočícího týmu, brankář, stojící ve svém vlastním pokutovém území, vyhodí míč zpátky do hry za své pokutové území. Míč je považován, že je ve hře v okamžiku, kdy opustí pokutové území.

Skluz:

Budou povoleny. Používejte je s rozumem 🙂

Posezení a projekce zápasu AFC – Fulham:

Zajištěno v klubu „ A Basta“  na horním náměstí v Olomouci.Odkaz zde  Od 16.00 projekce zápasu AFC – Fulham. K dispozici bude široké pivní menu a výběr několika jídel. V tu dobu budou v klubu probíhat zvěřinové hody, tak se máme na co těšit ..:) Před zápasem se uskuteční vyhodnocení celého turnaje a udělení cen.

Dojezd na místo určení:

Pokud přijedete do Olomouce vlakem, nasednete před nádražím na tramvaj číslo 4,6 nebo 7 a vystoupíte na Náměstí Hrdinů. Alternativou může být i tramvaj číslo 2, kdy vystoupíte na zastávce Palackého. Cesta z hlavního nádraží trvá asi deset minut. Z Náměstí Hrdinů (popř. zastávky Palackého) musíte pokračovat pěšky. Vydáte se po ulici Legionářská stále rovno, minete Billu, letadlo a po pár minutách se dostanete k hlavní tribuně Androva stadionu.

V případě, že cestujete autobusem a dorazíte na hlavní autobusové nádraží, projdete podchodem k tramvajové zastávce, kde nastoupíte do tramvaje číslo 4.

Hala se nachází u tribuny Sever.

Těšíme se na vás


Michal a DAN