Poznejte tvůrce Vašeho oblíbeného webu – matygol

Momentálně se fotbalový svět zaměřuje na kvalifikaci o postup na Mistrovství světa 2010 a na klubové scéně se toho moc neděje. Pro nás redaktory pořádná nuda. Co s tím dělat? Napadlo nás, jak ještě vylepšit již tak skvěle fungující stránky. Rádi bychom Vám představili celou redakci gunners.cz. A s kým jiným začít, než s adminem a zakladatelem těchto stránek, slovutným matygolem?:-)

Forma tohoto představování bude probíhat ve dvou částech. V té první budete mít Vy, návštěvníci našeho serveru, možnost posílat otázky směrem na náš tvůrčí tým na mail otazky@gunners.cz. Tyto otázky se mohou týkat naprosto čehokoli, od všeho, co se týká Arsenalu, až třeba po to, co matygol rád snídá. I když bychom byli rádi, pokud se budete držet v rovině slušnosti.

Ve druhé části pak budu matygolovi pokládat i nějaké ty otázky já, abychom se mu dostali pořádně pod kůži…;-)

Možnost zasílat Vaše zvídavé dotazy na admina budete mít po dobu tří dnů, načež se zde objeví článek s jeho doufám smysluplnými odpověďmi…:-)
{xtypo_info} otázky zasílejte na tento mail >> otazky@gunners.cz{/xtypo_info}
Poté přijde na řadu má maličkost(pro neznalce, mám nick Chester;-), poté Tenista, DAN, Coolbang, Marty, a nováček v našem týmu, uživatel Cracky.

Moc se na všechny otázky těšíme, a slibujeme, že se budeme na všechny otázky snažit odpovědět.

Takže pokud Vás cokoli zajímá, neváhejte se zeptat. Uzávěrka otázek na matygola je v neděli 12.10. v 23:59.