Přehled hostování: Patino vstřelil první gól za Blackpool

Minulý víkend vstřelil Charlie Patino první gól za Blackpool, ale nedokázal zabránit prohře Seasiders 2:1 s Millwallem.

Patino se vrátil po zranění kotníku, který ho držel mimo hru po dobu čtyř týdnů. Z těsné blízkosti vsítil v 33. minutě gól. Avšak bývalý kanonýr Benik Afobe otočil skóre a Millwall doma zvítězil.

Přelomový víkend zažil také Pablo Mari, který pomohl Monze k historicky prvnímu vítězství v Serii A, když porazila Juventus 1:0. Španělský obránce odehrál celý zápas a gól Christiana Gytkjaera zpečetil historické vítězství nově postoupivšího týmu, který se tak odlepil ode dna tabulky.

Nuno Tavares odehrál celý zápas Marseille proti Rennes 1:1, v němž Matteo Guendouzi skóroval za obě strany. Marseille se nachází na druhém místě tabulky, dva body za PSG.

Folarin Balogun nedokázal zabránit porážce Remeše 3:0 s Monakem. Dále Nice podlehlo doma Angers 1:0. Pepe odehrál 79 minut.

Ve Španělsku se střetl Real Oviedo a UD Ibiza. Ibiza zvítězila 0:1. Za Oviedo nastoupil v 64. minutě Marcelo Flores. Za Ibizu debutoval Azeez, který odehrál 80 minut.

Alex Runarsson inkasoval pět branek, Alanyaspor prohrál s Fenerbahce.

V Championship Brook Norton-Cuffey i Auston Trusty udrželi čisté konto, ale jejich týmy Rotherham United a Birmingham City remizovaly 0:0 s Middlesbrough, respektive Coventry City.

V League One Tyreece John-Jules odehrál 69 minut při remíze 2-2 Ipswiche a Sheffieldu Wednesday.

V League Two Arthur Okonkwo vychytal čisté konto při výhře Crewe Alexandra nad Crawley Town 1-0.

Ryan Alebiousu nastoupil podeváté za Kilmarnock, který po prohře 1:0 s Livingstonem zůstává na 11. místě tabulky Premiership.