Přehled hostování: Tavares a Balogun opět skórovali

Nuno Tavares se opět zapsal do střelecké listiny. Ve svém novém působišti vstřelil druhý gól ve druhém zápase.

Náš 22letý obránce se v letošní sezoně Ligue 1 rozjel a v neděli pomohl svému týmu k zasloužené remíze 1:1 proti Stade Brestois. Marseille zůstává na druhém místě tabulky, dva body za PSG.

Folarin Balogun se také prosadil, když z penalty vstřelil svůj druhý gól za Remeš, která doma prohrála 4:2 s Clermontem.

Pablo Mari nastoupil v základní jedenáctce AC Monza. Náš stoper odehrál celé utkání. Monza na úvod sezony Serie A podlehla doma Turínu 2:1.

V sobotu odehrál Charlie Patino 12 minut za Blackpool, který doma prohrál se Swansea 1:0. Patino nahradil Sonnyho Careyho ke konci utkání.

Auston Trusty odehrál celý zápas, když Birmingham City v sobotu prohrál s Cardiffem City 1:0. Navzdory této porážce se náš 24letý obránce stal ve West Midlands oblíbencem fanoušků poté, co v této sezóně pod vedením Johna Eustaceho zaznamenal působivé výkony.

Harry Clarke vynechal zápas Stoke City s Huddersfieldem Town kvůli zranění holeně, které ho podle manažera Michaela O’Neilla vyřadí na několik týdnů.

V League One odehrál Tyreece John-Jules v neděli 20 minut za Ipswich Town, když The Blues porazili MK Dons 3:0 na Portman Road. Náš mladý útočník nahradil Marcuse Harnesse po 70 minutách, ale nedokázal se zapsat do střelecké listiny.

Mazeed Ogungbo odehrál v sobotu celých 90 minut za Crawley Town, který v League Two remizoval 0:0 s Harrogate Town. Ogungbo hrál od svého příchodu k The Reds na různých pozicích a zjevně si užívá hostování pod vedením našeho bývalého šéfa U23 Kevina Betsyho.

Arthur Okonkwo odchytal celý zápas za Crewe Alexandra, který v sobotu prohrál se Salfordem 3:0. Náš dvacetiletý brankář nastoupil v této sezóně za svůj nový tým do všech zápasů a ze čtyř utkání si připsal dvě výhry a dvě porážky.

Ve Skotsku odehrál Ryan Alebiosu celý zápas, když Kilmarnock prohrál v neděli v Rugby Parku se Celticem 5:0. Po třech zápasech je Killie na 11. místě tabulky.

Ovie Ejeheri odehrál 29 minut za Chelmsford City, když se střetli s Chippenham Town v National League South. Zápas byl přerušen poté, co se ve středovém kruhu Chippenhamu zhroutil Pablo Martinez. Klub následně potvrdil, že jeho stav je stabilizovaný a není v ohrožení života.