Přestupové spekulace – Deadline Day

Přestupové okno se uzavřelo. Arsenal oficiálně ohlásil, že Lucas Torreira odchází do Atletica Madrid na hostování a Thomas Partey zamířil opačným směrem a stal se hráčem Arsenalu.

5. 10.

Do Atletica by se měl minimálně na sezónu stěhovat Lucas Torreira. Ve smlouvě o hostování by měla být i opce na přestup.

Všechny zpravodajské weby informují o tom, že Arsenal aktivoval klauzuli ve smlouvě Thomase Partey. Ghanský záložník měl absolvovat v podvečer zdravotní prohlídku v Madridu a měl by být v letadle do Londýna. Podle všeho je Arsenal na dobré cestě stihnout přestup dotáhnout do konce.

Arsenal na poslední chvíli zaplatí klauzuli za Thomase Partey. Jedna se o 45 mil. Liber /Twitter/

Oficiálně: Matteo Guendouzi odchází do Herthy Berlín na celosezonní hostování. /Arsenal.com/

3. 10.

Lyon nepřijme menší nabídku za Aouara než ve výši 50 milionů euro. Jednání s Arsenalem stále probíhají, pořád nedošlo k dohodě. Real Madrid není ve hře, PSG taky ne. Juventus obrátil pozornost od Aoura k Federicu Chiesovi. /Fabrizio Romano/.

Atleti se dohodli s Arsenalem na hostování Lucase do června 2021 s možností koupě. Osobní podmínky dohodnuty, následuje medical. /Fabrizio Romano/.

V případě, že se Chelsea nepodaří dotáhnout Declana Rice, zváží jako alternativu Thomase Parteyho. /The Guardian, Matt Law/.

30.9.

Mateo Guendouzi by mohl hostovat v Marseille, které o něj projevilo zájem, ale Arsenal trvá na prodeji.

Agent Lucase Torreiry je v Madridu a dojednává přestup do Atlética. Arsenal chce hráče prodat, ale Atléti požadují hostování s možností koupě.

Auorar dnes ráno dorazil do Londýna, aby se podrobil lékařské prohlídce. Auorar by se měl stát hráčem Arsenalu do pátku.

Sead Kolasinac by se mohl stěhovat do Leverkusenu, které za něj nabízí 9 miliónů Liber.

Do Manchesteru United by se dle německý medií mohl stěhovat Maitland-Niles. United za něj nabízejí 22 miliónů €.