Přestupové spekulace Part I.

alt

 

Sol Campbell

Podle informací ostrovního tisku můžeme být již brzy svědky zajímavého přestupu, protože do Citizens by měl přestoupit – Sol Campbell.

Absence dvou pilířů obrany ManCity je to, co chce Roberto Mancini řešit co nejdříve a Campbell může být se svými zkušenostmi přínosem pro klub.

 

Bývalý reprezentant synů z Albionu již několik měsíců trénuje s rezervou Arsenalu a lze očekávat, že nabídka vedení Citizens uspokojí jeho nároky a tak můžeme být vbrzku svědky nečekaného přestupu.

 

Miguel Veloso

 

Hráč Sportingu Lisabon Miguel Veloso se znovu nalezl v hledáčku Arséne Wengera. O talentovaného záložníka, který může hrát i ve středu obrany, se zajímá současně S***s, Fiorentina a FC Barcelona. Navíc hráče pozoruje Manchester City, Bolton, Juventus a ManWhoo.

 

„Jsem v Lisabonu spokojený, ale každý mladý hráč chce jít na konci kariéry  do zahraničí“, řekl Veloso.

 

Po EURO 2008 byl portugalský záložník ceněn na Ł20 mio. Dnes, po řadě zranění, se obecně hodnotí v částce Ł8 mio.

 

Samuel Yeboah

Samuel Yeboah, který nedávno podepsal smlouvu s belgickým klubem Racing Genk, má údajně šanci na smlouvu s Arsenalem. 23-letý útočník se vyjádřil, že Racing je pouze jeho přestupní stanicí na cestě k velkému klubu. Ve svém bývalém klubu Hapoel Tel Aviv Samuel vstřelil patnáct branek ve čtyřiceti zápasech, po té byl prodaný do Genku za Ł650 tisíc. Yeboah byl sledovaný při zápasech Evropské ligy, ale k přestupu nedošlo.

 

„Chci hrát v nejlepších ligách Evropy“, řekl. „Mým snem je Arsenal“.

 

 

Razak Boukari

Hrát za The Gunners  by chtěl i fotbalista RC Lens Razak Boukari. V rozhovoru s Voix du Nord, záložník z Toga řekl, že „Arsenal je klub mých snů. Věřím, že jednoho dne za ně budu hrát.“

 

/různé/