Přestupové spekulace Part III.

 

Mario Balotelli

 

Mirror Football přináší informaci z italských deníků, že Arsenal je favoritem v souboji o útočníka italského Interu, Maria Balotelliho.

 

19letý útočník je jedním z největších talentů Série A a vypadá to, že jeho dny na San Siro jsou sečteny.

 

Hovoří se o tom, že Balotelli je rozhádaný s Jose Mourinhem, i když portugalský trenér takové informace popírá a říká, že se jedná o konflikt mezi hráčem a klubem.

 

Balotelli byl již dříve spojovaný s přestupem k městskému rivalu AC, ale hráčův agent to dementoval.

 

Podle Mirror Football The Gunners věří, že v boji o Balotelliho uspějí a přivedou hráče na Emirates Stadium již toto léto.

 

 

Ander Herrera

 

Záložník Realu Zaragoza Ander Herrera přiznal, že ho velmi těší zájem Arsenalu a že by práce s Arséne Wengerem na severu Londýna byla splněním jeho snů.  Přesto tvrdí, že se nyní soustředí pouze na svou práci v Realu.

 

„Je to úžasné, že mne sleduje tak velký klub. Arsenal je můj sen“, řekl Baskický fotbalista.

 

„Ale Zaragoza je nyní moje priorita, nikdo a nic mne teď nerozptýlí.“

 

„Samozřejmě slyším různé informace, ale můj agent mi neřekne nic, co by mne mohlo vyvést z koncentrace před závěrem sezóny ve Španělsku. Nyní chci pomoci Zaragoze. Co bude následovat, teprve uvidíme.“

 

Vedení Realu Zaragoza zájem Arsenalu o mladého záložníka potvrzuje, ale nechce svou „hvězdičku“ prodat levně.

 

„Samozřejmě, o Herraru je zájem, ale jestli ho chtějí The Gunners získat, musí zaplatit tolik, kolik je jeho skutečná cena“, řekl prezident klubu Agapito Iglesias.

 

Španělská média informují, že Arsenal nabídl za Herraru Ł8,8 milionů. Zaragoza ale očekává za hráče okolo Ł13 milionů. Některé zdroje dokonce uvádí, že hráč má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši Ł21 milionů.