Přestupové spekulace Part II.

alt

 

Jack Wilshere

 

Mladý záložník Arsenalu  Jack Wilshere by měl v lednovém transferovém termínu odejít na hostování do jiného klubu Premier League, aby získal herní praxi. Podle Daily Mirror Jack nechce opustit Londýn a podle posledních informací je i docela možné, že posílí na půl roku londýnský West Ham.

 

O Wilshera má dále údajně zájem Celtic, z klubů hrajících Premier League to je pak Burnley a Portsmouth.

 

 

Adam Matthews

Podle prezidenta Cardiffu Petera Rishdala, sleduje Arsenal 17-letého obránce Adama Matthewse, kterého si jeho klub cení na Ł4 mio. Matthews odehrál letos v Championship 14 utkání za Bluebirds a vstřelil jednu branku.

 

 

Andre-Pierre Gignac

 

Naproti tomu útočník Toulouse Gignac není v hledáčku managera The Gunners, ačkoliv třeba takový Mail on Sunday hovoří o velkém zájmu Bosse o tohoto útočníka. Wenger se ale k hráči vyjádřil, že teprve jeho poslední sezóna je skvělá, kdy vstřelil 24 branek v 38 zápasech, zatímco v předchozích letech byl hráč nevýrazný.

 

 

Givanildo Vieira de Souza a Joe Lewis

 

Givaldino, spíše známý jako Hulk, je spojovaný s přestupem do Arsenalu nebo Manchesteru United. 23-letý Brazilec přiznává, že nechce nyní přestupovat z Porta, ale rád by přestoupil do Premier League po mistrovství světa.Jeho aktuálním cílem je udržet se v reprezentaci Brazílie.

 

Dalším údajným cílem kanonýrů je Joe Lewis, mladý brankář Peterborough.  Zájem o dalšího brankáře může naznačovat, že Wenger má záměr jednoho ze stávajících brankářů prodat, hovoří se o zájmu AC o Mannoneho.

 

Samotný hráč je ve vyjádřeních velice opatrný. Říká, že je velice spokojený v Peterborough a soustředí se na udržení v Championship. Podle anglických deníků se o mladého brankáře zajímá vyjma Arsenalu i Liverpool a Manchester United.

 

 

/různé/