Přestupové spekulace Part III.

alt

 

Lacina Traore

Podle rumunského tisku trenér Arsenalu Wenger zvažuje angažování mladého hráče z rumunské Kluže. Média uvádějí, že francouzský trenér neustále hledá doplnění útoku The Gunners po zranění Bendtnera a van Persieho.

 

Traoré se narodil v roce 1990 v Pobřeží Slonoviny a upoutal údajně pozornost velkých klubů svými výkony v Evropské lize.

 

Podle rumunského tisku je CRF Kluž ochotna začít jednat o přestupu při odstupném ve výši Ł 4 mio.

 

Carlton Cole

Arsenal je podle ostrovního tisku připravený nabídnout West Hamu za útočníka Cola až Ł 9 mio, píše dnešní The Sun a informaci přebírá Sky Sports.com..

 

Hodně bude záležet od pátečních zdravotních testů Nicklase Bendtnera, které rozhodnou, kdy se Dán vrátí na trávníky. Sky Sports.com uvádí, že pokud testy nedopadnou uspokojivě, Wenger, který nechce zůstat pouze s jedním útočníkem Eduardem, bude muset sáhnout po někom jiném.

 

Cole se v posledních týdnech sám potýkal se zraněním kolene, ale v minulém týdnu dal Gianfranco Zola najevo, že jeho návrat je již blízko. West Ham má finanční problémy a neměl by podle Sky Sports.com  bránit rozvoji hráče a nabídku Ł 9 mio přijmout.

 

 

Ján Mucha

Goonertalk uvádí informace o možném přestupu slovenského brankáře Muchy do Arsenalu, což by mohlo znamenat problémy pro Mannoneho a Szczęsneho.

 

Uvádí se, že Mucha byl pozvaný do Londýna na testy a odletěl do Londýna v úterý. 27-letý brankář varšavské Legie zaujal místo Fabianského po jeho odchodu a upoutal pozornost v kvalifikaci mistrovství světa.

 

/různé/