Přestupové spekulace Part IX.

 

Andrij Pjatow

Podle The Daily Express se může ukrajinský brankář Andrij Pjatow stát letní posilou Arsenalu.

 

Arsenal stojí před řešením brankářské otázky, Almunia stejně jako Fabianski a Mannone se dopouštěli v sezóně chyb a tak se často spekuluje o posilách na tento post.

 

25letý Pjatow přestoupil do Šachtaru Doněck v roce 2006 za částku Ł640 tisíc a je sedmnáctinásobných ukrajinským reprezentantem.

 

 

Mario Balotelli

 

Agent Balotelliho se vyjádřil, že budoucnost jeho klienta v Interu není jistá.

 

Mladý útočník nemá za sebou vydařenou sezónu. Poté, co Inter angažoval Gorana Panděva, se šance Balotelliho na pravidelné zápasové nasazení značně zmenšila. Mario není také za své vystupování příliš oblíbený u fanoušků.

 

Pokud se Balotelli rozhodne odejít, může rozhodně počítat se zájmem takových klubů, jako je Arsenal nebo Manchester City. Mluvilo se i o zájmu Barcelony.

 

 

Mark Noble

 

Arséne Wenger se bude údajně snažit využít finanční problémy londýnských sousedů z West Hamu. Již dříve se objevily informace o zájmu Arsenalu o Roberta Greena a Matthew Upsona, ale zdá se, že to nejsou jediní hráči, které Boss sleduje.

 

Jak informují média, zajímá se trenér Arsenalu o 22letého záložníka Marka Nobla a domnívá se, že je nejvhodnější čas pro jeho angažování, protože majitelé West Hamu oznámili, že všichni hráči vyjma Parkera jsou na prodej.

 

Arsenal byl s příchodem Nobla spojovaný již dříve, ale The Hammers neměli na jeho prodeji zájem. Nyní se objevují informace, že Wenger má zájem zvýšit počet Angličanů v týmu a částka Ł8 miliónů, kterou je připravený nabídnout na Nobla  se zdá být pro West Ham akceptovatelná.

 

 

Van Persie

 

A závěrem jedna úsměvná historka o Barceloně a Arsenalu, kdoví v kolikátém už pokračování.

 

Podle španělského deníku AS se v hledáčku Barcelony vedle Cesca Fabregase objevil i Robin van Persie. Spekuluje se, že Barcelona má záměr získat duo Fabregas/Persie nebo David Villa a David Silva.