Přestupové spekulace Part VI.

 

 

A opět se nám vynořilo několik přestupových spekulací………..

 

Robin van Persie

 

Podle informací italských deníků se chystá Juventus získat v létě Robina van Persie. Na místo van Persie se chystá „Stará Dáma“ nabídnout záložníka Felipe Melo. Po nevydařené sezóně se vedení Juve chystá na aktivitu v rámci letního transferového okna.

 

Podle Daily Mirror může nabídka Mela přesvědčit Wengera k prodeji van Persieho. Ještě v době, kdy hrál Melo ve Fiorentině, měl údajně pro něj Boss slabost a pokládal ho za velice talentovaného fotbalistu.

René Adler

Podle informací německého Bildu se Arsenal zajímá o brankáře Bayeru Leverkusen Rene Adlera.

 

Německý deník tvrdí, že 25letý fotbalista je jedním z nejlepších brankářů Bundesligy. Ujišťuje rovněž, že René je schopen přinést Arsenalu v klíčových momentech to, co mu chybělo v této sezóně, charisma a dokonalost v pokutovém území.

 

Získání Adlera ale nebude jednoduché, protože je vázán v klubu do roku 2012. Navíc má zlámané žebro a je mimo do konce sezóny.

 

Šance Arsenalu by se zvýšila, kdyby Bayer nepostoupil do příštího ročníku Ligy Mistrů a cena Adlera by se snížila.

 

 

Gabriel Agbonlahor

Útočník Villans Gabriel Agbonlahor  se opětovně nalezl v hledáčku Bosse. Manager Arsenalu věří, že perspektiva hry v Lize Mistrů může mladého anglického reprezentanta přesvědčit k přestupu na Emirates Stadium. Navíc, i trenér Villans očekává, že pokud se nekvalifikuje do CHL, hráči jako Milner, Ashley Young, a Agbonlahor budou chtít přestoupit do klubů „Big4“.

 

Agbonlahor vstřelil v této sezóně 16 gólů a tím upoutal pozornost trenéra Arsenalu. Wenger zvažuje posílit útok a vedle  Chamakha přivést Higuaina z Realu Madrid nebo Hugo Rodallegu z Wigan Atheltic.

 

 

/Patrick/