Přestupové spekulace Part VII.

 

 

Tomáš Rosický

Ani se mi tomu nechce věřit, ale ta spekulace je tak neuvěřitelná, až by mohla být pravdivá… Arséne Wenger je podle caughtoffside.com připravený vyslechnout jakoukoliv nabídku klubů, které budou mít zájem o získání Tomáše Rosického, jinými slovy, Boss dal českého reprezentanta na transferovou listinu.

 

29letý český záložník je v letním období na prodej, pokud za něj přijde výhodná nabídka. A již přicházejí první informace, že o Tomáše projevuje zájem jeho bývalý klub z Bundesligy Borussia a mluví se i o Stuttgartu.

 

Manager Arsenalu plánuje v létě posílení kádru o nové hráče a prodej Rosického by mohl údajně naplnit pokladnu severolondýnského klubu o minimálně Ł8 miliónů.

 

Rosický strávil na Emirates Stadium snad nejhorší část své fotbalové kariéry. Zranění podkolení šlachy ho vyřadilo ze hry v lednu 2008 a do zápasů se vrátil v červenci 2009. Na podzim roku 2009 Rosický prodloužil smlouvu na blíže neupřesněnou dobu.

 

 

Brede Hangeland

Sunday Mirror zase přináší informace, že Boss je připravený nabídnout za stopera Fulhamu Brede Hangelanda částku až Ł10 miliónů. Podle ostrovních médií se částka určená klubem na nákupy zvedla až na Ł40 miliónů a má být dostatečná na získání pohárů po dlouhých 5 letech.

 

Prioritou Wengera bude především posílení obrany. Vermaelen se aklimatizoval skvěle, ale Silvestre, Gallas a Campbell už mají nejlepší léta za sebou a navíc jim končí kontrakty.

 

Brede Hangeland, 29letý norský reprezentant, je oporou zadních řad The Cottagers. Proto je jasné, že jenom částka okolo Ł10 miliónů by mohla přesvědčit Mohameda Al Fayeda k prodeji Hangelanda.

 

 

 

/Patrick/