Přestupové spekulace Part VII.

alt

 

Fran Merida

Španělský záložník se rozhodl přes oficiální stránky Arsenal.com utlumit spekulace týkající se jeho dalšího působení na severu Londýna.

 

Merida uvedl, že tvrdě pracuje, aby na sebe obrátil pozornost trenéra Wengera.

 

„Odehrál jsem letos celkově jenom 5 utkání (bez střídání v zápase s Evertonem, pozn.P.).“

 

„Je to jasné, že chci vždy hrát a já jsem ve věku, kdy to opravdu potřebuji. Během dvou sezón jsem moc zápasů neodehrál, ale pracuji tvrdě. Všechno, co mohu nyní udělat je dokázat Bossovi, že jsem připravený.“

 

„Můj agent a já jednáme nyní jenom s Arsenalem, s nikým jiným, nejprve chci vědět, jak to se mnou vypadá tady, teprve potom se rozhodnu, co budu dělat dále.“

 

 

Samuel Galindo

Vše nasvědčuje tomu, že Arsenal získal další mladou hvězdu, Bolivijce Galinda. Manager Wenger se rozhodl zaplatit Ł500 tis. a bonusy podle hráčových dalších úspěchů.

 

Co je na celé věci pikantní, je skutečnost, že hráč přijel na ostrovy na testy do Evertonu. Mladík však pracovníky The Toffees nepřesvědčil a tak Wenger nabídl hráči jednodenní test s tréninkem u prvního mužstva The Gunners. Test byl zřejmě úspěšný a Francouz nabídl mladíkovi kontrakt.

 

Samuel Galindo se narodil 18.5.1992 a hraje na postu ofenzivního záložníka. Měří 192 cm a je i přes svůj nízký věk kapitánem reprezentace Bolívie do 20 let. K Arsenalu se připojí v létě, co dosáhne plnoletosti.

 

Maruo Zarate

Útočník Lazia Zarate zůstane v Itálii a Arsenal se o hráče nikdy nezajímal, takové je vyjádření sportovního ředitele klubu Igli Tareho.

 

V rozhovoru pro Corriere dello Sport Tara dementoval všechny spekulace, že Argentinec opustí v lednu Lazio.