Přestupové spekulace Part X.

alt

 

Gai Yigaal Assulin

 

Arsenal údajně připravuje nabídku Barceloně na získání izraelského fotbalisty Gaie Assulina. Arséne Wenger vidí v 18-letém fotbalistovi, který může nastupovat na obou křídlech, velký potenciál.

 

Kontrakt Assulina v Barceloně končí v červnu. Hráč byl již spojovaný v roce 2007 s Chelsea, ale přestup si rozmyslel a rozhodl se bojovat o místo v sestavě Barcy.

 

Klaas Jan Huntelaar

 

Přes velký zájem klubů z Premier League se údajně Huntelaar rozhodl zůstat v AC a to i přesto, že po přestupu z Realu má stále potíže s aklimatizací a nemůže se prosadit do základní sestavy. Huntelaar tím riskuje neúčast na nadcházejícím MS.

 

Podle posledních informací se do hry o přestup holandského útočníka velmi intenzivně vložil David Moyes z Evertonu.

 

Generální ředitel AC Ariedo Braida však tvrdí, že Huntelaar Milán neopustí.

 

„Huntelaar zůstane, úvahy na toto téma nemají smysl. Arsenal? Ne, opakuji, že hráč zůstane v Miláně“, řekl Braida pro tuttomercatoweb.

Jack Wilshere

Podle aktuálních informací Sky Sports se příštím působištěm našeho talentu stane Reebok Stadium, vše se má rozhodnout během 24 hodin. Takže držme Jackovi palce.

 

 

A tak pomyslnou tečku za lednovým přestupním termínem, který končí v pondělí, udělal na tiskové konferenci Arséne Wenger, který lakonicky na dotěrné dotazy novinářů řekl :

 

„V současnosti nemáme zájem o žádného hráče.“

 

Takže nashledanou s dalšími spekulacemi v červnu, tedy pokud někdo nepřijde za minutu dvanáct jako AA23  -).

 

/Patrick/