Prestupy aneb kto? kam? za koľko?

Woodgate do Arsenalu? Začínajúce špekulácie sa dostávajú na povrch. Hráč Realu Madrid, ktorý je momentálne na hosťovanií v Middlesbrough vraj dostal ponuku od Arsenalu ktorá činí £10m libier.

————————————————————————————————————-

Arsenal údajně přijal nabídku nejmenovaného evropského velkoklubu a prodal záložníka Gilberta Silvu. Spekuluje se o zájmu Juventusu, kde by Gilberto mohl nahradit svého bývalého partáka Patricka Vieiru. Dalším zájemcem je Atletico Madrid, které nabízí 2 mil. liber.

————————————————————————————————————-

O brazílskeho mladíka Denilsona Nevesa Pereiru sa vraj zaujímajú tri európske veľkokluby. Jedným z nich je španielsky gigant Real Madrid či FC Barcelona. Z nemeckej bundesligy sa Eminente zaujíma o Denilsona Bayern Mníchov ako možnú náhradu za prípadný odchod Owena Hargreavesa.

————————————————————————————————————-

Manažér Arsene Wenger sa vraj zaujíma o brankára Boltonu Wanderers Jussiho Jaaskelainena. Mohol by to byť jeden z tých brankárov, ktorý by mohli skončiť v najbližšom prestupovom období na Emirates Stadium. 

————————————————————————————————————-

Jose Antonio Reyes nejspíš vzdal boj o místo ve svém vysněném týmu Realu Madrid a podle svého managera Jaime Rodriguez de Moya by se rád vrátil zpět do Sevilly.


Artur Boruc bagatelizoval zájem některých předních evropských velkoklubu. O polského golmana mají zájem Arsenal, Bayern a AC Milan.

" Mám smlouvu do roku 2009 a nehodlám Celtic opustit. Až příjde vhodná nabídka rozhodně si ji promyslím. Letošní sezoně jsme hráli v CHL tak uvidíme jaký to přinese efekt. "

"Pokud dodržím svou součastnou smlouvu rozhodně se nebudu zlobit."


Arsenal s Liverpoolem údajně usilují o obránce Olympique Lyon Erika Abidala. Jeho agent David Venditelli prozradil, že jeho klient by rád přestoupil do Anglie nebo Španělska. Další zájemci jsou Barcelona a Real.