Preview ZápasuMan City : Arsenal

Forma

3-1-1

2-3-0

Předcházející zápasy

  • 21.12.2015 Arsenal 2:1 Man City
  • 18.1.2015 Man City 0:2 Arsenal

Soutěž: English Premier League

Stadion: City of Manchester Stadium

Rozhodčí: Anthony Taylor

Jako první si dovolím pogratulovat Leicesteru k jejich historicky prvnímu titulu. I když jsem už několik týdnů zpátky Liškám věřil a favorizoval je, tak jsem rád, že to dotáhli do konce a nevybuchli. Hráči Arsenalu se zase můžou poplácat po ramenou, že dvakrát porazili mistra.

Teď už k nadcházejícímu utkání. City v posledním ligovém kole zkolabovali. I když jak se to veme. Nasadili rotovanou sestavu a vymstilo se to. Pellegrini už po několikáté ukázal, která soutěž má u něj maximální prioritu. City se ve středu utká v odvetě semifinále Ligy mistrů s Realem Madrid. Tím pádem budou mít méně sil a Arsenal z toho může těžit.

Motivaci budou mít oba týmy velikou. City může mít v případě ztráty velké potíže udržet se v TOP 4. To samozřejmě platí i pro Kanonýry. Arsenal může ale pomýšlet i na 2. příčku v případě zisku 6 bodů a zkolabování Kohoutů. Na oba týmy dotírá Manchester United. Reds mají zápas k dobru a i když nemají nejlehčí los (Norwich, West Ham, Bournemouth) budou bojovat až do konce. Proti Leicesteru City předvedli velmi slušný výkon a poslali svým soupeřům varování – boj o TOP 4 ještě neskončil.

COYG.

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor