Preview ZápasuArsenal : Doncaster

Forma

2-1-2

1-1-3

Soutěž: League Cup

Stadion: Emirates Stadium

Rozhodčí:

Arsenal dnes večer načne putování Carabao Cupem proti Doncasteru.

Další týden, další zápas uprostřed týdne. Tentokrát Arsenal nehraje Evropskou ligu, ale Ligový pohár. Soupeřem nám pak bude celek na 19. místě League One. Dočkáme se dalšího sebevědomého výkonu jako proti Chelsea nebo se bude opakovat scénář z minulého čtvrtka, kdy nás málem zaskočil Kolín?

Čeho se zcela jistě dočkáme, je podobná sestava jako proti německému týmu. Manažer to již nastínil při své tiskové konferenci. V obraně na 99 % nastoupí trojice Holding, Chambers a Mertesacker. Zálohu bude řídit Jack Wilshere a v útoku čekám znovu Oliviera Girouda.

Někteří pamětníci si možná ještě vzpomínají na náš poslední zápas s Doncasterem. Psal se rok 2005. Oba kluby se tehdy střetly v rámci Carling Cupu (dnešní Carabao Cup). Pro Kanonýry utkání nezačalo moc slibně, když už v 4. minutě prohrávali 1:0 zásluhou McIndoe. Po změně stran srovnal pro mě naprosto neznámý mladík Owusu-Abeyie. V prodloužení jsme opět prohrávali, když na 2:1 dával Green. Jenomže pak se v 120. minutě dostal k balónu Gilberto Silva po centru Emanuella Eboué a šlo se na penalty. V nich Arsenal zvítězil 3:1.

Tehdejší sestava nastoupila v tomto složení:
Almunia
Eboue, Senderos, Djourou, Cygan,
Hleb, Song Billong, Silva, Owusu-Abeyie
Van Persie, Lupoli

To už je opravdu nostalgie.. 🙂 Nicméně si myslím, že hráči se již ze svého přístupu proti Kolínu poučili dostatečně a budeme mít zápas pod kontrolou nejen držením míče, ale i vysokým skóre v náš prospěch. COYG!

Marodka
Arsenal: Cazorla, Debuchy, Coquelin (vrátí se po repre pauze), Özil (měl by být na víkend v pořádku)

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor