Preview ZápasuHuddersfield Town : Arsenal

Forma

1-3-1

1-1-3

Soutěž: English Premier League

Stadion: Galpharm Stadium

Rozhodčí: Michael Oliver

Arsenal zavítá v posledním kole na stadion Kirklees, kde hrají své domácí zápasy Teriéři (The Terriers).

Forma

Co se týče formy, je na tom Huddersfield mírně lépe než Arsenal. V posledních kolech si zajistil udržení v nejvyšší soutěži a tak se proti nám už nemusí příliš stresovat. Člověk před domácími musí stejně smeknout, protože čelit tři kola před koncem postupně Manchesteru City, Chelsea a Arsenalu a vybojovat z prvních dvou zápasů remízu je přinejmenším úctyhodné. V zásadě tedy v zápase o nic nepůjde. Domácí se můžou posunout maximálně o jedno nebo dvě místa a Arsenal už má 6. místo jisté tak či onak. I tak by měli mít hráči motivaci rozloučit se v posledním zápase s Wengerem na úrovni a hlavně ukončit tu ostudnou venkovní sérii.

Sestava

V sestavě očekávám minimum změn. Mavropanos se posledně vykartoval, takže ho pravděpodobně nahradí Mustafi nebo Holding. Možná se také dočkáme Aubameyanga na levém křídle a Lacazetta uprostřed. AW při své derniéře nemůže počítat s Koscielnym, Cazorlou, Elnenym a Özilem. Huddersfield bude postrádat Kachunga, Williamse a Hefeleho.

Závěr

A je to tady. Poslední preview ročníku 2017/2018. Ani letos jsme se bohužel nedočkali vytoužené trofeje v anglické lize. Nedočkali jsme se dokonce ani kvalifikace do Ligy mistrů. Sezonu zakončíme podruhé v řadě mimo TOP 4 a o jednu příčku níž než v té předcházející. Aby toho nebylo málo opět skončíme pod Spurs a pokud nezvládneme víkendový zápas s nováčkem a City plně zabodují, budeme mít na mistra ztrátu naprosto ostudných 40 bodů. Abych nezapomněl, nevyhráli jsme na venkovním hřišti 8 zápasů v řadě. Naposledy se to povedlo 28. 12. 2017 proti Crystal Palace. Od té doby jsme si připsali venku jen jeden bod. Výměna manažera nikdy nebyla tolik opodstatněná jako teď a je dobře, že až se v neděli odpoledne ozve píšťalka, můžeme s nadějí vyhlížet světlo na konci tunelu, znamenající změnu. COYG!

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor

Články o zápase

Report ze zápasu