Preview ZápasuWatford : Arsenal

Forma

2-2-1

3-1-1

Předcházející zápasy

  • 31.1.2017 Arsenal 1:2 Watford
  • 27.8.2016 Watford 1:3 Arsenal

Soutěž: English Premier League

Stadion: Vicarage Road

Rozhodčí:

Po reprezentační přestávce čeká hráče zajížďka na Vicarage Road, kde hraje své domácí zápasy Watford.

Jak už jsme se v posledních dvou sezonách přesvědčili, hrát proti Watfordu není nic jednoduchého. Ať už jde o naše vyřazení v FA Cupu z jara 2016 nebo letošní domácí porážka z konce ledna, vždy jsme vstupovali do zápasu jako favorité a vždy jsme odešli nemile překvapeni. Na druhou stranu, byly to zápasy doma. Venku si vedeme proti Hornets překvapivě dobře (5-0-0) a ještě jsme na Vicarage Road nezažili hořkost porážky. Doufejme, že tedy hráči na tuto sérii navážou a odvezou si tři cenné body. Vzhledem k aktuálnímu stavu tabulky, se jednoznačně budou hodit.

Watford se nalézá v rozporuplné formě (2-1-2). Venku více méně září (West Brom 2:2, Swansea 1:2, Southampton 0:2), ale doma už to tak slavné není (0:6 Man City, 0:0 Brighton). Nicméně i tato forma jim zajistila průběžnou 8. příčku s 12 body a ztrácí tak na Arsenal pouhý jeden bod.

Co se týče přestupů, Hornets přivedli několik zajímavých jmen. Mezi nejznámější určitě patří Tom Cleverley, který přišel z Evertonu, dále pak věčný talent z Chelsea, Nathaniel Chalobah a nebo nejdražší posila v tomto přestupovém období, Andre Gray z Burnley.

Marodka
Arsenal: Cazorla, Mustafi, Kolasinac (?), Koscielny (?), Chambers
Watford: Prodl(?), Cathcart, Hoban, Kaboul, Chalobah, Succes

Vzhledem k faktu, že valná část obránců je nejistá, lze předpokládat návrat k formaci 4-2-3-1. S Mertesackerem a Holdingem na středu. Koscielny zatím trénuje individuálně, ale momentálně není dostatečně fit na zápas. Kolasinac bude mít také test. Dobrou zprávou je, že Özil a Welbeck jsou již v pořádku. To samé by mělo platit i pro Coquelina.

 

 

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor