Prezident Barcelony couvá, Cesc trvá na svém

 

Zdá se, že Barcelona letos boj o získání Fabregase vzdává. Prezident Barcelony Sandro Rosell v rozhovoru pro Catalan TV3 potvrdil, že Arsenal neodpovídá na nabídky a proto Barcelona letos Fabregase nezíská. Ale zbraně skládat nehodlá.

 

 

„Arsenal se cítí velice poškozený konáním Barcelony. Neslyší na žádné nabídky, nechce prodat svého kapitána. V uplynulých měsících bylo mnoho spekulací a Arsenal na ně nezapomněl“.


„Jednoho dne k nám Fabregas přestoupí. Jestli to nebude toto léto, tak se to může stát za rok. Uvidíme. Nebudeme ale kvůli němu ztrácet rozum“.


„Žádný tým za něj nezaplatí 60-70 miliónů euro. Nevydáme na jeho přestup všechny prostředky, které máme. Zaplatíme jenom tolik, kolik je jeho tržní cena“.


V souvislosti s tímto rozhovorem média opublikovala rozhovor, kde Cesc dal jasně na srozuměnou, že se chce vrátit do klubu svého dětství.

 

„V uplynulých dnech jsem s nikým nerozmlouval na téma své budoucnosti. Nyní zprávy tohoto typu ignoruji, chci si užít dovolenou a nechci mluvit o Barceloně.“


„Nemám v úmyslu couvat z toho, co jsem dříve pověděl. Dal jsem jednoznačně na srozuměnou, že se tam chci vrátit a toho se budu držet. Je to mé osobní přání“.

 

O budoucnosti Cesca se vyjádřil i jeho otec :

 

„Cesc informoval vedení Arsenalu o svých plánech vrátit se do Barcelony hned  následující den po skončení ročníku Premier League a dal jim tím dostatek času na reakci a promyšlení celé věci.“


„Hovořit o tom nyní před začátkem sezóny by nebylo dobré“.

 

„Cesc se vždy k londýnskému klubu choval s úctou, uvidíme, jak to vše dopadne“.

 


/ espn.com/