Přijdou další talentovaní hráči?

 

Do Arsenalu by mohli přijít další mladí nadějní hráči.

 

Zézino

 

Poté, co klub potvrdil, že získal útočníka Fluminense Wellingtona Silvy, se objevila zpráva, že se Arsenal snaží získat dalšího Brazilce, Wellingtonova spoluhráče z reprezentace Zézinha.   

 

Jeho klub Juventude už odmítlo několik nabídek Arsenalu, ale nakonec podlehl narůstajícímu tlaku a v prosinci souhlasil. Změna ve vedení klubu ale znamenala, že prezident Sergio Florian čeká do ledna, kdy se rozhodne, zda přestup povolí.  

 

Zézinho nedávno podepsal nový kontrakt, ale manažer klubu očekává jeho odchod. Arsenal je připraven nabídnout vylepšenou nabídku, aby hráče získal.

 

“Poslední kontakt Arsenalu byl asi před dvaceti dny. Myslím si, že čekají na leden, kdy se otvírá přestupové okno. Vedení mládeže Arsenalu nabídne novou vylepšenou nabídku.

 

Malý, šikovný, ale silný útočný křídelník Zézinho byl před rokem v Londýně na dvoutýdenní stáži a od té doby se stal klíčovou součástí brazilské mládežnické reprezentace a nastupuje i za první tým Juventude. Přestup by měl být brzy uzavřen.  

 

Raheem Sterling

 

Další mladík, o kterého je zájem ze strany Arsenalu je Raheem Sterling.

 

V lednu by měl Arsene Wenger zvýšit nabídku na tohoto patnáctiletého hráče QPR, aby odrazil zájem dalších klubů.

 

Wenger viděl Raheema už několikrát v akci, včetně zápasu rezervy proti Aldershotu, který skončil remízou 2:2. Už nyní jej hodnotí tak vysoko, jako mladého Wayna Rooneyho.

 

Od tohoto zápasu začal Sterling dokonce trénovat s prvním týmem QPR.

 

Rangers byli připraveni udělat ze Sterlinga nejmladšího hráče v historii, který kdy nastoupil za první tým, aby odehnal nejlepší týmy Premier League.

 

Nyní to ale vypadá, že by mohlo z debutu sejít. V klubu se mění lidi v managementu, kdy Paul Hart nahrazuje Jima Magiltona a atmosféra v klubu není úplně nejlepší.

 

Sterling může stále překonat rekord, který drží Reuben Noble-Lazarus, který nastoupil za Barnsley, když mu bylo 15 let a 45 dní.

 

Na Harta je vyvíjen tlak, aby zajistil místo v play-off a není jisté, že je Sterlingova budoucnost jeho prioritou.

 

Poté, co Raheem zaujal na Victory Shieldu, který reprezentace do 16ti let vyhrála, narůstá ale i zájem dalších týmů jako Chelsea, Manchester united nebo Manchester City. Celkově jej sleduje 12 týmů z Premier League.

 

Ačkoli Sterlinga sledují nejlepší kluby v zemi, tak on sám řekl, že by nejraději přestoupil na Emirates. To kvůli rekordním úspěchům Arsene Wengera s mladými hráči.

 

Znamená to, že je Wenger připraven rychle přispěchat s nabídkou, aby Arsenal nebyl vyřazen ze hry o hráčovy služby.

 

/youngguns.wordpress.com, mirrorfootball.co.uk/