Příprava před novou sezonou

Arsenal začne začátkem července svou přípravu před novou sezonu a určitě se bude na co koukat. Během letošního turné navštíví postupně Austrálii, Čínu načež veškeré přípravy zakončí doma v rámci Emirates Cupu.

Austrálie

U protinožců to celé začne. Kanonýři budou pracovat po návratu z dovolených na své fyzické kondici a zlepšovat svoji sehranost během dvou utkání s místními celky. V těchto utkáních pravděpodobně uvidíme spousty nadějných mladíků z rezervy, kteří dostanou prostor se ukázat. Je jisté, že se přípravy nezúčastní Alexis Sanchez, který je v tuto chvíli stále s reprezentací na Konfederačním poháru. Nicméně mohli bychom poprvé spatřit v novém dresu Seada Kolasinaca.

  • 13. července* – Sydney FC (ANZ Stadium, Sydney)
  • 15. července* – Western Sydney Wanderers (ANZ Stadium, Sydney)

Čína

Kanonýry následně čeká jedno utkání v rámci ICC (International Champions Cup) ve kterém se střetne s (ne)oblíbeným Bayernem. O tři dny později ještě dojde na měření sil s Chelsea. Vzhledem k rivalitě mezi kluby bychom se mohli dočkat velmi zajímavých zápasů. Tentokrát už by Bayernu nemusel tolik pomáhat rozhodčí, když o nic nejde.

  • 19. července* – Bayern Munich (Shanghai Stadium)
  • 22. července* – Chelsea (Bird’s Nest Stadium, Beijing)

Anglie

Vyvrcholení přípravy nastane v tradičním Emirates Cupu. Dvě utkání ve dvou dnech proti atraktivním soupeřům, co víc si přát? Snad jen pár hvězdných posil typu Lacazette nebo Lemar v našem dresu. 🙂

  • 29. července v 17:20 – Benfica (Emirates Cup)
  • 30. července v 17:20 – Sevilla (Emirates Cup)

*Zápas ještě nemá potvrzený čas výkopu.

/Arsenal.com/