Problémy s brankářským postem

 

 

Zranění Wojciecha Szczesného staví Arsenal do vellice složité situace. Szczesny se připojil ke svému reprezentačnímu kolegovi Lukaszi Fabianskému a Arsenal má zraněné již dva brankáře z prvního týmu. Sice ještě nejsou známy podrobnosti o zranění Wojciecha, ale některá média již přinášejí informace, že mladý Polák má přetrženou šlachu v prstu. To by samozřejmě znamenalo pro tohoto nadějného mladíka konec sezóny. A tak Manuel Almunia by zůstal jediným brankářem týmu, který by byl schopný hry.

Arsene Wenger má k dispozici na stáhnutí z hostování Vita Mannoneho a Jamese Shea, ovšem ani jeden z nich není zdravotně 100% fit. Vito přišel o včerejší zápas Hullu, který podlehl Burnley 1-0 z důvodu opakovaného zranění stehna. Ital podstoupí testy, ale Tygři se obávají nejhoršího a podepsali Brada Guzana z Aston Villy jako zálohu.

Čímž nám zbývá hráč rezervního týmu Shea, kterému vyprší hostování za dva týdny a Argentinec Emi Martínez, který začal teprve nedávno dostávat pravidelné příležitosti od Neila Banfielda.

Postupem času bude k dispozici více informací ohledně scanů zranění Szczesnyho a Mannoneho.

 

 

/Young Guns/