Proč nová podoba Gunners.cz?

Je důvod se něčeho bát? Proč jsem se rozhodl stránky opět trochu pozměnit ..

Stránky Gunners.cz po několik měsících opět mění vzhled .. důvodů je několik

– nová podoba a rozvržení by měla ulehčit hostingu, stránky jsou doufám rychlejší než tomu bylo donedávna, úvodní stránka je o poznání jednodušší a nezatěžuje tolik server .. osobně se mi velmi zamlouvá, člověk má bez scrollování přehled o všem podstatném .. vše ostatní je pak řazeno v položkách horního menu ..

– zásadní důvod ale byl ten, že nám došla trpělivost .. stránky denně navštíví cca. 3-5tisíc uživatelů, krásné číslo, ale to vše bylo a jen na úkor kvality a úrovně .. navíc se stránka a vztah k ní začal vzdalovat spoustě opravdových gooners, což jsem musel začít řešit .. komentování pod články zůstává pro všechny registrované, zatím jsme se nerozhodli ho nějak omezit, ale v plánu to je .. podstatné pro Vás je FORUM, to nabízí spoustu funkcí pro moderování, a dá se u něj nastavit práva přístupu .. určitou část Fora tedy zpřístupníme pouze fanouškům s mozkem v hlavě .. pokud se tedy podaří přehledně rozdělit a rozeběhnout toto Forum, stane se z něj velice přínosná funkce stránek a i další komunikační kanál mezi členy SC a vedením ..

na členy SC a všechny rozumné Goonery mám následující prosbu .. – navštivte naše FORUM a pomozte nám ho rozeběhnout .. založte v něm Nové Téma dle vlastního uvážení, reagujte na již založené .. pokud Vám něco na Foru schází, nestyďte nás na to upozornit v kategorii Tvoje Nápady ..

budu to brát jako poděkování za to že to s Vámi myslim dobře a chci Vám závislost na AFC zpříjemnit