Profesionální práce, hlásá po výhře Ramsey

Aaron Ramsey byl po víkendové výhře na hřišti Hull City s výkonem Arsenalu spokojený.

Navrátilec do sestavy Arséna Wengera řídil ihned po svém návratu útočné manévry „Kanonýrů“, když si připsal po jedné brance a asistenci a zcela zaslouženě se tak stal mužem zápasu. 

,,Myslím, že jsme s klukama předvedli velmi profesionální výkon. Bylo pro nás velmi důležité zde uhrát všechny body a udržet si tak postavení v tabulce. Vyhrát zde není nikdy jednoduché, každá výhra mimo domácí hřiště v Premier League je dobrý výsledek.Věděli jsme, že cesta k úspěchu zde povede pouze po těžké práci, která nás bude čekat v každém utkání až do konce sezony. Naším cílem je všechny zbylé utkání vyhrát a ukončit sezonu v TOP 4.“

Arsenal si tak připsal druhé vítězství nad „Tigers“ v této sezoně. Avšak třetí, určitě nejdůležitější duel sezony mezi „Kanonýry“ a „Tygry“ z Hullu, uvidíme 17. května ve Wembley v rámci finále FA Cupu. Ramsey trvá na tom, že nedojde k žádnému výsledkovému ukolébání.

„Ano, je pravda, že jsme je v této sezoně porazili po druhé, ale v žádném případě nebudeme brát finále na lehkou váhu. Mají široký a dobře organizovaný kádr, který umí udeřit. Jsme si vědomi, že máme před sebou těžký úkol,“ dodal na závěr Aaron Ramsey.

 

zdroj: Arsenal.com