Profi smlouvy pro mladé gunnery

Kido Taylor-Hart

Osmnáctiletý křídelník prožil průlomovou sezónu 2020/21, kdy v 11 utkáních za naše mužstvo U18 zaznamenal šest branek a čtyři asistence. Kido také v říjnu 2020 debutoval za náš tým U23 proti Liverpoolu a v dalších 13 utkáních vstřelil 4 branky. Kido, který je fanouškem Arsenalu už od dětství se k nám připojil v sedmi letech a vyvinul se přes Arsenal Academy, je také anglickým mládežnickým reprezentantem.

„Je to dobrý pocit. Jsem v klubu už dlouho, takže jsem hrdý. Je to pro mě chvíle hrdosti. Podporuji tento klub a samozřejmě chci hrát za tento klub a strávit zde co nejvíce času, jak jen to bude možné a snad se dostat do prvního týmu.“ Řekl Kido.

Mazeed Ogungbo

Osmnáctiletý obránce předvedl v průběhu ročníku 2020/21 řadu slibných výkonů. Odehrál 14 utkání za naše U18 a dvakrát se představil za naše mužstvo U23. Irský mládežnický internacionál Ogungbo je přirozený levý obránce, ale také se postavil do role středního obránce.

„Jsem tak nadšený a tak vděčný Arsenalu, že mi dal tuhle příležitost. Dokázat si tady prodloužit čas je opravdová čest a já se opravdu těším na to, co mi budoucnost přinese.“ Řekl pro Arsenal.com.

Ovie Ejeheri

Osmnáctiletý brankář nastoupil do naší akademie ve veku osmi let. Vysoký brankář Ovie prošel věkovými skupinami Arsenal Academy a v minulé sezóně se dostal třikrát do zápasového družstva U23.

„Je to pro mě velmi, velmi zvláštní den. Máma a táta mi pomáhali celou moji kariéru, brali mě na trénink, i když to pro mě bylo velmi velmi těžké, takže je to dobrá chvíle pro mě i pro ně. Opravdu se těším, až bude tahle cesta pokračovat.“ Řekl pro Arsenal.com.

Nathan Butler-Oyedeji

Osmnáctiletý křídelník je produktem naší Hale End Academy a v minulé sezóně odehrál 13 ligových utkání za naše mužstvo U18. Známý svým tempem a schopností vést míč dal Nathan v minulé sezóně dvě branky proti Tottenhamu Hotspur za U18 a také se představil za naše mužstvo U23 v EFL Trophy.

„Je to pro mě skvělá příležitost a chci se soustředit na to, co mi jde nejlépe. Jsem tu od šesti let, takže dojít až sem a získat první profi smlouvu je splněný sen.“ Řekl Nathan.

/arsenal.com/