První rozhovor Mattea Guendouziho

Tento francouzský záložník se během perného letního přestupového období stal naší již pátou posilou, když se připojil k týmu ve středu z Lorientu.

Devatenáctiletý hráč se hned po oznámení přestupu podělil o své pocity pro klubová média. Co měl Matteo na srdci, si můžete přečíst níže.

Matteo, gratuluji. Jak se nyní cítíš, když jsi součástí Arsenalu?
Jsem neskutečně hrdý. Arsenal byl mému srdci vždy nejblíže a je to tým, za který jsem chtěl hrát už od doby, co jsem byl malý kluk. Jsem na to velmi pyšný – je to neuvěřitelné. Doufám, že zde dokážu velké věci. Není nic lepšího, než přijít do klubu s obrovskou historií jako je tento, jako je Arsenal.

Čeho by si chtěl v klubu dosáhnout?
Doufám, že se ze mě v Arsenalu stane top hráč. Hrálo zde spoustu skvělých hráčů. Chci se stát součástí historie klubu a dosáhnout zde velkých věcí. Chci vyhrávat tituly, tituly, tituly. Chci se zde zabydlet, což by bylo úžasné. Získávat trofeje je pro mě velmi důležité a získávat je tady, v Arsenalu, by bylo úžasné.

Jak by jsi popsal svůj herní styl?
Jsem typ hráče, který rád drží míč a snaží se toho využít. Rád mám míč pod kontrolou a rád s ním hraji. Rád kombinuji se spoluhráči, bojuji za tým. Chci vyhrát každičký zápas – to je pro mě opravdu důležité. Řekl bych, že mou největší kvalitou jsou kvalitní přihrávky a umění podržet míč.

/arsenal.com/