Ramsey by mohl nastoupit proti Leytonu

Díky geniálnímu rozhodnutí o hostování Aarona Ramseyho v Cardiffu, kde se rozehrál do skvělé formy, by jsme jej mohli vidět v dresu Arsenalu již příští týden.

„Mohl by být k dispozici pro FA Cup v odvetě proti Leyton Orient.“ řekl Arsene Wenger. „Měl jsem dobré zprávy z Cardiffu. Nemohl hrát v sobotu, protože měl problém s kyčlí a my požadovali aby odpočíval.“

Ramsey byl však fit natolik, aby hrál za Cardiff v úterý a skóroval proti Leicesteru. Jeho návrat do Arsenalu po této sobotě bude vítaný, jelikož střetnutím proti Stoke začíná náročné období, kdy Gunners odehrají pět zápasů během 14 dní.

Arsenal manažer přiznal:

„Toto je nejrušnější období, které jsme kdy zažili. Nikdy jsme nebyli zapojeni do čtyř soutěží v této fázi sezóny, takže je to jen dobře pro tým. Je velmi těžké rotovat sestavu, ale na druhou stranu příjemné, protože to pomáhá konkurenci v týmu. „

To je obrovský bonus pro Arsenal, a to zejména v této části sezony, když může přinést [Ramsey] mládí a novou energii do Arsenalu, přičemž Wilshere a Fabregas si mohou odpočinout.

/wearearsenalblog.com/