Ramsey o výkonu našeho útočného tria

Aaron Ramsey byl po zápase s Evertonem velmi spokojený, poprvé v sezóně se nám totiž podařilo získat tři body na hřišti soupeře, ale hlavně jsme dokázali otočit zápas, ve kterém jsme poměrně rychle prohrávali o jednu branku.

Reprezentant Walesu nastoupil za útočným triem Ozil-Lacazette-Alexis vůbec poprvé, jak tedy hodnotí jejich spolupráci? Aaron odpovídal na to…

jak hodnotí nedělní výkon…
Už jsme to potřebovali, je to naše první venkovní vítězství v sezóně, také jsme dali více branek. I když nemají zrovna dobrou sérii, čekali jsme těžký zápas, protože také museli a chtěli předvést dobrý výkon. Pro nás bylo důležité zachytit jejich tempo hned od začátku zápasu, klukům patří uznání. Nakonec jsme si vítězství zasloužili.

že konečně vedle sebe nastoupili Ozil, Alexis a Lacazette…
Myslím, že se všemi hráči na soupisce týmu jsme více než schopní předvést dobrý výkon. Tito tři ale branky dávají a stejně tak i vytváří, takže bylo fajn, mít je zpět na hřišti. Doufejme, že v tom budou pokračovat.

zda si tým věřil, že zápas otočí…
Samozřejmě, branku jsme dostali velmi brzy. Wayne Rooney je kvalitní hráč a takové branky dává už celé roky. Záleželo, jak na to odpovíme my, což se nám i podařilo, dostali jsme se zpátky do zápasu a poté už jsme pohodlně zvítězili.

že stoupáme tabulkou vzhůru…
Musíme z Emirates udělat pevnost, zatím jsme zde vyhráli každý zápas, takže v tom doufám budeme pokračovat a k tomu přidáme i další výhry venku. Jsem si jistý, že pak vše dobře dopadne.

/arsenal.com/