Real je bez šance v boji o Fabregase

 

Španělská média přinášejí informace, že Cesc Fabregas odmítl nabídku přestupu na Santiago Bernabeu a že uvedl, že v případě jeho odchodu z Arsenalu bude jeho jedinou volbou FC Barcelona.

 

Kapitán Arsenalu oznámil Arséne Wengerovi záměr přestoupit do Barcelony a tímto krokem podnítil již tak bouřlivé spekulace, spojující ho s přestupem do Katalánska. Barca již předložila první nabídku, oceňujíc svého odchovance na Ł30 miliónů, ale její návrh byl vedením The Gunners odmítnut s tím, že Fabregas není na prodej za žádnou cenu.

 

Vidíc tuto bezvýchodnou situaci mezi Arsenalem a Barcelonou vložil se do bitvy o 23letého záložníka Real Madrid. Po té, co na trenérské křeslo usedl Jose Mourinho, hledá klub z hlavního města záložníka, který by se stal vůdcem zálohy týmu 31násobného mistra Španělska. Mezi hlavními transferovými cíly Los Blancos jsou Steven Gerard a Cesc Fabregas.

 

Záložník kanonýrů se ale v rozhovoru s prezidentem Realu Florentinem Perezem vyjádřil, že nemá záměr navléct bílý dres královského týmu.

 

Španělský Sport interpretuje kroky učiněné vicemistrem La Ligy mající za cíl získat Fabregase jako „ pokus zmařit jednání mezi Arsenalem a FC Barcelonou“.

 

 

 

/IMScouting.com/