Redknapp : Musel by se stát zázrak

 

 

Manager Tot*enhamu Hotspur Harry Redknapp se vyjádřil, že dostat se na třetí místo v tabulce na úkor Arsenalu by bylo doslova zázrakem. Aby předstihly kanonýry, musí Sp*rs porazit Burnley na Turf Moor a spoléhat na prohru The Gunners v domácím zápase s Fulhamem.

 

Redknapp si myslí, že Sp*rs nemohou spoléhat na heroický výkon The Cottagers na Emirates Stadium, protože Roy Hodgson bude s největší pravděpodobností šetřit klíčové hráče před středečním finále Evropské Ligy s Atlétikem Madrid.

 

„Budeme hrát v posledním kole Premier League s maximálním nasazením, i když víme, že posunutí se na třetí místo v tabulce bude mimořádně složité.“

 

„Fulham to bude mít na severu Londýna složité. Hosté hrají za několik dní finále Evropské Ligy, takže Hodgson se musí rozhodnout, co je pro tým prioritní a poté udělat, co uzná za vhodné a nejlepší pro tým.“

 

„Jsme spokojení se čtvrtým místem, na kterém jsme. Ale samozřejmě, stane-li se zázrak a díky výhře nad Burnley a porážce Arsenalu se nám podaří dostat se na stupně vítězů ligy, budeme velice šťastní“, zakončil 63letý Harry Redknapp.

 

 

/Sport.co.uk/