Redknapp : musíme Arsenal porazit

 

Trenér To*tenhamu Harry Redknapp tvrdí, že pokud se chtějí kohouti zapojit do boje o ligový titul Premier League, musí zítra Arsenal porazit.

 

Tot*enhamu se nepodařilo porazit tým velké čtyřky na jeho hřišti, tedy Arsenal, Chelsea, Liverpool a Manchester United od roku 1993 a tak bude určitě chtít zítra tuto fatální sérii přerušit.

 

Jestli chceme zvítězit v Premier League, musíme ten zápas zítra vyhrát. Myslím, že boj o titul je otevřený. Ještě nikidy nebyla úroveň ligy tak vyrovnaná, žádný tým nemá od zbytku příliš velký odstup“, říká Redknapp.

 

Manager To**enhamu se také vyjádřil k situaci kolem Williama Gallase, který čtyři sezóny oblékal dres Arsenalu a v průběhu letního transferového období přestoupil do klubu největšího rivala. Zítřejší zápas bude jeho první na Emirates Stadium od jeho přestupu.

 

„William hrál dobře za Arsenal. Na konci loňské sezóny dostal volnou ruku, neprodloužil kontrakt a podepsal smlouvu s námi, protože chtěl hrát fotbal. Myslím, že zítra ho fanoušci Arsenalu přivítají“, zakončil Redknapp.

 

 

 

/talksport.co.uk/