Arsenal postoupil do čtvrtfinále Evropské ligy.

Komentáře

  1. fcarse (karma: 322) #1

    Soupeř na tři brány a znovu s ním po roce doma prohrajeme. Špatný přístup k zápasu, žádný soupeř se sám neporazí.. Nicméně postoupili jsme, nedělejme z toho vědu. A vzhůru v neděli na WH. Bude to úplně jiný zápas a jsem přesvědčen, že bude daleko lepší výkon.

    |
  2. Ondra (karma: 1648) #1

    Myslim ze z dnesku nema cenu delat nejaky zavery. Olympiakos byl aktivnejsi, ale ze by si neco vytvorili aby z toho hrozili 3 goly se rict neda. Byla to desna nuda a cekani na konec. Myslim ze o vikendu to bude s jinym nasazenim. Co me ale zaujalo, byla naprosta tragedie cebalose (opet byl u golu) ale hlavne tolik nepresnosti co predvedl…no uprimne bych ho asi ani za tech 25 nebral. Nejakej jsem mu ani po 2 letech neprisel na chut. Co me jeste zaujalo je jak si hector nerozumi s pepem. Tam to bylo strasne mrtve. Hectora vytlacil cedric a myslim ze by to mel jit zkusit restartovat jinam.

    |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Cebs mal mat normalne po 1.p. dve asistencie (Pepe, Auba) po dvoch krasnych kolmiciach. Ale isiel potom v 2.p. vykonom dole. 1
      Bol u gol, neviem. Ked kazda strata AM pred vapnom supera znamena, ze „bol u golu“ tak to je potom tazko byt sebavedomo kreativny.

      |
      • Ondra (karma: 1648) #1

        Tak jde o to jaka to byla ztrata, zbytecne si to chtel prehazovat kdyz se celej stred vytahl. Mel to poslat dal elnenymu. Je tak trochu jeho klasika ze ceka az do posledni chvile a posledni dobou se mu to dost vraci. Nerikam ze gol jde na nej, ale ta jeho bilance je silena v tomto. Navic fakt tech nepresnosti tam bylo silene moc a v te 55. byl na rucnik

        |
        • mc1897 (karma: 877) #1

          Ja som tam videl 3 horsie vykony. Takychto strat zo zlych rozhodnuti sme mali snad 20. Po tejto padol gol…
          A „naprosta tragedia“ po tom co posle za polcas dvoch hracov do brejku nie je uplne korektne hodnotenie. Ale pozor, netvrdim ze hral dobre, len ze „naprosta tragedia“ bola inde – 14, 2, 18.

          |
  3. mc1897 (karma: 877) #1

    0dflaknute. Podcenene od zaciatku a vsetci co sme to hrali vieme, ze to uz neotocis, super zaciti krv zreneneho leva a ide nad svoju uroven.
    Tri vykony absolutne pod uroven:
    1. Auba, ktoreho rec tela vravela ze nebol mentalne na urovni. To ze zahodi dva najazdy….budiz, stane sa. Ale on vyzeral, ze je mu to vsetko jedno, nebehal, nenabiehal, neponukal sa, nepresoval, Nic. A ked to vidis u kapitana….
    2. Bells – katastrofa. Este som ho nevidel takto zle zahrat. 20 minut v druhom polcase nebol na svojom mieste a nechal to vsetko na Luiza, normalne som ho lutoval, a to treba uznat ze nie je moj oblubenec.
    3. Partey – mentalna deka, skusal zbytocne pi*ovinu za pi*ovinou a zachanili ho GX s Gabrielom.

    Potom tam bolo kopec priemernych vykonov – ESR, KT su utaveni, Mo, Cebs,…

    Ako tak nas drzali Gabriel 1, Luizao, Martin O, Pepe, ktory sa vynikajuco vracal a podla mna bude mat ovela lepsie defensive stats ako Bells.

    Ceresnicka na torte tohto „vykonu“, je ofenzivny roh na Bellsa 🙂 kedysi nam rychlostou chytal po rohoch brejky, teraz uz iba cloni superovmu brankarovi. V nedelu prosim Cedrica.

    |
  4. Avatar photo
    WoX (karma: 2129) #1

    Jak říká klasik: Výhra jde za hráči, prohra za trenérem.
    Hráli jsme na postup a bylo to vidět.
    Troška smůly byla. Laksní Auba (kdyby aspoň jednou trefil…proplesknout)
    Některý kluky bych sundal dřív. Za mě zápas, který jasně odrážel výsledek prvního střetnutí.

    |
  5. duri (karma: 2279) #1

    Arteta stale neodstranil hlavny neduh a to ze po dobrom zapase odflakneme zapas, zacinam sa obavat ze v nedelu nas kladivari vyskolia

    |
    • Avatar photo
      WoX (karma: 2129) #1

      Nemyslim si. To bude uplně jinej přístup. Myslim, že kluci vnitřně věděli, že to uhrajou. Kdyby Řeci dali na 0:2 začala by asi točka.
      Do Kladivářů půjdem zostra hned.
      V neděli bude výhra.

      |
  6. Feri (karma: 8242) #1

    Prijde mi to skoda, takovy hrozny vykon. Misto staveni vetsiho sebevedomi po derby se zase vracime krok zpet.
    – Sestava dle me nebyla dobra. Stred Elneny Xhaka a AM Ceballos je nesmysl. Ceballos neni AM a na AM mame dalsi dva hrace, Row mohl radeji dostat volno a nalevo bud Martinelli a nebo AUba s tim, ze by byl hrot Laca.
    – Martinelli je hodne nepravem opomijen, okamzite to na hristi dokazal a nepochopim, proc tam Row musel tahat nohy do 81 minuty. Uz musi konecne dostavat vic sanci !
    – Auba neni na hrotu absolutne do hry platny a muze prispet pouze goly, jenze spalil minimalne 3 tutovky dneska a to proste nemuze. Misto neho tam taky klidne mohl jit Laca.
    – Jedine pozitivum vidim, ze Odegaard a Martinelli to okamzite rozpohybovali.

    |
  7. Fracek02 (karma: 141) #1

    Anoooooooooooooooooo Oršič na hrad…. frajer večera aspon ten potešil ked už naši to odflakli…

    |
  8. PolisLBC (karma: 1074) #1

    Teď ještě slávka postup a vlastně to bude super večer, když se u nás koukneme na celkový výsledek a ne na dnešní výkon ?

    |
  9. AFC London (karma: 7) #1

    Pekný pocit vidieť toho potkana Kanea vidieť takto ….to má za ten zákrok na Gabriela ? krása Záhreb ??

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.