Komentáře

  • orek (karma: 15132) #1

   Hádám, že kdyby Nketiah nedával šance jako Jesus tak ho tu budeš hlásit ještě více? Dneska Nketiah hrál dobře a nedal gol no? Vyhráli jsme. Jesus taky hraje skvěle a neproměnuje tutovky. Za chvíli o něm taky budeš psát, že má odejít nebo jít na lávku?
   Z velké části Nketiah mohl, že jsme hráli v poslední sezoně o tu LM alespon do konce, protože jsme měli problém dávat goly a to byl většinu sezony na lavičce.
   Sorry, ale tohle je pro mě absolutně zaujatý komentář.
   Já nevim co si myslíte? Že náhradník bude dávat více golů než útočník č.1? Nketiah je lepší Finisher než Jesus, který má jedinou slabinu právě to zakončení..

    • orek (karma: 15132) #1

     Tak tvoje přirovnání je hlavně úplně mimo, ale neva. By si možná mohl poučit Artetu ať prodá Jesuse a Nketiaha, protože jako útočníci nestojí za nic když jeden dal zatím 2 goly a druhý taky jenom 5. 🙂 Ty budeš určitě jeden z těch co by ty hráče vyměnovali jak na běžícím pásu, když zrovna nehraje dobře. Artetu si taky hádám vyhazoval po 3 zápasech když jsme měli 0 bodů? Ale určitě mi tu napíšeš jak si mu věřil od začátku 😀

    • AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

     Jako promiň, sice chápu, že se od útočníka čekají góly, ale zase hodnotit je pouze dle toho, kolik gólů dají mi přijde celkem krátkozraké.
     Například Jesus góly nedává a ikdyž by nikomu z nás nevadilo, když by tu střeleckou smůlu protrhl, tak na druhou stranu je i tak v zápasech platný a má velký přínos pro tým. A to aspoň pro mě taky není zrovna zanedbatelné.
     Zkus se na to podívat i z jiného úhlu pohledu.
     A co se týče Nketiaha, tak ten zaprvé v sezoně zatím dostal minimum prostoru a zadruhé když už ten prostor dostal, tak byl poměrně často na křídle, což rozhodně není jeho pozice. Takže bych se s tou kritikou Nketiaha trochu krotil.
     Ale jen můj názor ..

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.