Komentáře

  1. Marek (karma: 3614) #1

    V Neapole to bude ešte ťažke doma su velmi silny som rad že sme si zase udržali čiste konto v poslednych zaposoch nedostavame vela golov čo je velmi dvôležite treba konečne zabrať aj vonku a zlepšiť efektivitu lebo si to sami sebe komplikujeme

    |
  2. Andrej (karma: 110) #1

    chcel by som pochváliť hráčov Neapolu za to, že z ich strany som nevidel ani len náznaky nejakého simulovania, válania sa po trávniku a podobných nechutností…to sa nedá porovnať s tými blbými Francúzmi minule

    |
  3. FildaGooner (karma: 4586) #1

    Okamžitě bych vyhodil týmového psychologa, najal 5 nových a celou přípravu na pondělní zápas na Watfardu bych strávil tím, že te labilum budou tito psychologové vysvětlovat, ze mic, hriste a branky jsou ve Watfordu stejné jako u nás.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.