POZOR: Start zápasu odložen o 30 minut. Začátek je tak posunutý na 14:00.

Komentáře

  1. Rafino (karma: 796) #1

    Nech sa páči. Už to nebude ospalé 😀 Doteraz sme kontrolovali zápas ale ,,fanúšik,, arsenalu potrebuje aby sme všetko vyhrali s rozdielom triedy 😀

    |
  2. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    My vedeme dva nuly a nechame si dta gol z brejku a o minutu pozdeji skoro dalsi. Misto vcasneho oziveni, budeme ted Gabrielem branit vedeni. Tohle se tedy moc nepovedlo

    |
  3. Millman0711 (karma: 912) #1

    Fakt divný, že držíme balon na stoperech a myslíme si, že někdo pískne konec v sedmdesáte. Vždyť je to 2:0, tak to stačí, ne?
    ach jo…neumíme dorazit soupeře a všem ukázat, kdo je Arsenal a nasázet týmům ze dna tabulky 5 kusů.

    |
  4. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Jen pro pripomenuti jejich gol sel z brejku dvou stridajicich. Zatimco stridani v CS se povedlo, dnes moc ne. Prvni bylo vynucene, ale dalsi meli prijit driv a ozivit tu statickou hru

    |
  5. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Si robia kozy. Súper je rád že ma loptu na kopačkách 5 sekúnd a zrazu nervy. Toto je diagnóza AFC

    |
  6. Avatar photo
    Random Vandal (karma: 2153) #1

    Jak typické… Celou dobu do nich bušíme, pak jednou přijdeme o kontrolu nad míčem a buch, gól z protiútoku…

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

      Ve druhe puli jsme prave do nikoho nebusii. Bylo to strasne staticke, specialne s ohledem na to ze je to prvni zapas sezony doma

      |
    • Avatar photo
      Ari16 (karma: 2682) #1

      Bušíme? Jsem málem usnul ten druhý poločas. Otřesný výkon. Nulová reakce Artety, když máme obrovskou díru v pravo.

      |
  7. Rudi1B (karma: 1068) #1

    Niekedy mi príde ze arteta vymýšľa kokotiny. Jedného z najlepších ľavých obrancov ligy pošleme na hosťovanie, keď sa zraní pravý obranca co hrá na jeho pozícii tak tam dáme ďalšieho pravého obrancu, čo je už rok z formy, pravého obrancu hrá záložník a saka hrá sám na dvoch hráčov

    |
      • Rudi1B (karma: 1068) #1

        Ja to beriem, často to mikelovi aj vyšlo a taktike zjavne rozumie. Ale občas mi to príde už tak nasilu lámanie cez koleno. Ze každý by tu hral tiernyho, ale ja som takticky génius a postavím tam na ďalší zápas hádam Rayu

        |
  8. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Osobne delsi nastaveni podporuji, protoze to snad casem povedem k mensimu zdrzovani. Vtipne ale je, pokud outsider cely zapas zdrzuje a kdyz pak prohrava o gol ,dostane vlastne delsi moznost vyrovnat. Neni to ted uple pripad dnes, protoze Forrest nijak zasadne nezdrzovali. Aspon ne v porovnani s jinymi tymy

    |
  9. LaVe (karma: 2084) #1

    Tak šup tretí lebo keď to začnú nakopavat na konci tak to bude naprd.Alebo ich k tomu nepustiť.

    |
  10. Avatar photo
    Ari16 (karma: 2682) #1

    Tři body jsou super, ale ARtetu upřímně nechápu, experimentovat v prvním kole mi přjde hodně zvláštní. Hra nám nefungovala, především d ruhé půli byla pravá strana mrtvá a dozadu jedna velká díra. Na můj vkus se snaží Pepka napodobovat až moc. DOufám, že se z toho poučí. Ovšem z čeho se nepoučuje, je dvčasná reakce na vývojutkání. Tohle je hodně špatné a někdo z týmu by mu měl naznačit, že tohle nefunguje.

    |
  11. davin32 (karma: 3827) #1

    No povinny 3 body, ale hra se mi dnes teda vubec nelibila. Nelibi se mi ani pozice Thomase, kterej pri braneni hraje na pozici pravyho beka. Videl bych radeji nejakou klasictejsi formaci, kterou jsme hrali loni a krasne se na to divalo. Dalsi vec, ze Mikel mel teda uz mnohem driv reagovat, kdyz hra sla tak rapidne dolu v druhe pulce, takhle jsme akorat alibisticky cekali, ze to doplacame a bude konec, coz se nevyplaci. Za me dnes spis mirny zklamani, nemuzu si pomoct 😑.

    |
  12. Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

    Hehehe, na arsenal.com by meli pred sezonou zacit prodavat defibrilatory 😂 klasika, ale je to tam! Prvni zapasy nejsou nikdy idealni, ale vyhry tomu pomuzou. Jde se dal, 3 body doma a makat!

    |
  13. Ondra (karma: 1648) #1

    Tragedie cely zapas, az na trossarda, ktery snad priste misto martinelliho. snad je posle arteta zitra trenovat, za to flakani. Timber zranenej, uplne zbytecne sel do te druhe pulky.

    |
    • Gunner_Pav (karma: 10981) #1

      Martinelli byl v prvni puli nas nejlepsi hrac. To bych spis videl Trossarda misto Havertze, ktery byl dva zapasy uplne neviditelny

      |
  14. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Zaplatpambu za tri body, ale druha pule byla naprosta silenost a proti jakemukoliv tymu by znamenala ztratu bodu. Forrest jsou, nastestki pro nas, jednim z nejslabich tymu a i kdyz k nam prijeli pro prijatelnou prohru, tak nas nakonec potrapili. Bohuzel ale ne diky jejich kvalite, ale diky tomu, ze nasi hraci vypustili druhou puli a Mikel nijak nereagoval.
    Snad se z toho poucime. Za mne nedava smysl ta divna hra na 3 obrance s tim, ze tam pak zabiha Partey. Prijde mi, ze cely ten system je jen proto, aby mel misto Havertz. Ten zahral slabe na hrotu i dnes v zaloze a zatim je z posil jednoznacne nejslabsi. Uz kdyz jsme ho kupovali, jsem to moc nechapal a zatim mi nedal ani jediny duvod si myslet, ze to byl dobry nakup.
    DNes si ale za druhou puli nezaslouzi pochvalu nikdo.

    |
  15. Avatar photo
    worisak (karma: 1148) #1

    No nevím… Jsem rád že jsme vyhráli první zápas, ale nemůžu se ubránit tomu, že po zápase přetrvává hořko sladká pachuť…

    |
  16. Millman0711 (karma: 912) #1

    Tak po fantastickým prvním poločasu si musíme přiznat, že v tom druhým jsme rozhodně hladovýho aspiranta na titul neviděli. Naštěstí se počítají body a tentokrát zůstaly všechny doma.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.