Statistiky zápasu

Střely celkem

13

11

Střely na bránu

2

5

Rohových kopů

8

4

Faulů

13

13

Komentáře

 1. wister (karma: 1414) #1

  Těch střel na bránu bylo dnes kolik ? Jediná golová od obránce? Kolikátý zápas po sobě nedal útok gól ze hry? Strašný, a ať nerad , tohle jde bohužel za Mikelem. Ted musí mít nastavený plán B , jinak to sním nevypadá dobře.
  A nemluvte furt o hráčích , kluci za ty reprezentace hrajou vážně kvalitně, jde o to jak hrajou za Arsenal a to pochází se symbiózy Arteta-team-taktika-hráč = v piči.

 2. NorthGooner (karma: 1017) #1

  Docela by mě zajímalo, na kolik v současné krizi je zainteresováno vedení, trenérský tým a hráči. Myslím tím vyjádřeno procenty. Bohužel dovnitř nevidíme. Věřím tomu, že Arteta své práci dává 100% a má jasnou vizi, jako měl před rokem. Byla z něj cítit obrovská chuť a nadšení vrátit Arsenal nahoru, kam patří. Myslím, že i na jaře a posléze po korona pauze bylo vidět, že ten tým nahoru hýbe. Vždyť jsme snad po pauze patřili mezi nejlepší mužstva dle nějaké statistiky, co jsem viděl. Do toho dvě nečekané vítězství v pohárech. Říkal jsem si, že jdeme správnou cestou, že to sice bude trvat, ale Artetovi jsem věřil. Je sice pravda, že snad horší než pod Emerym to být nemohlo, ale bylo vidět zlepšení a říkal jsem si, že to sice bude asi trvat, ale že půjdeme nahoru. Přišla nová sezona a je to od začátku prostě špatný. Jako by najednou nastupovalo jiné mužstvo s jiným trenérem. Chápu, že krize může vždy nastat, ale dle mě není možné, aby ta krize byla taková, co vidíme dnes. To má být zas nějaký bojkot ze strany hráčů? Arteta ztratil kabinu jako Emery? Nedokážu si to vysvětlit. Ano, ten tým je dle mě kvalitativně horší, než co zde zůstalo po AW, rozhodně ale není horší než Leeds, který přišel ze Champu, není horší než má Wolves, Aston Villa, Everton atd. Proto je to tak zarážející. Na tyto týmy se s radostí vždy podívám, protože hrajou parádní fotbal, kdy ti hráči makají a ta hra fakt nějak vypadá. Je to svižné, spousta střel, centrů. Arteta možná tohle hrát nechce a chce hrát to co City nebo Tiki-taka, nevím, ale na to nemá hráče. Doufám, že to otočí co nejdříve ve svůj prospěch, protože za sebou máme jen 1/4 sezony a stále je dost času se sezonou něco udělat, byla by škoda ji už teď odpískat.

  • Igor (karma: 3532) #1

   Nam nepomoze jeden zaloznik, nam by pomohol iba zazrak! Nasi hraci hraju bez zapalu, su nedostatocne agresivni, niekedy to vyzera akoby sa vali strelit gol. Nevravim, ze za vsetko moze iba MA, ale za skladbu muzstva a zaklad urcite ano. Ak mame hrat toto, tak to radsej v januari predat vsetkych predrazenych 25+ a hrat s mladymi puskami. Horsie to urcite nebude

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.