Přihlásit se/registrovat
home
  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Report ze zápasu

FT: Aston Villa 2-1 Arsenal

⚪️ 𝗧𝗘𝗔𝗠𝙉𝙀𝙒𝙎 🔴

🛡️ Timber at centre-back
💫 Eze bringing the spark
🎯 Merino spearheads the attack

Time to give our all, Gunners 🫡

— Arsenal (@Arsenal) December 6, 2025

  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • →

Komentáře

  1. Chronic (karma: 1864) 6.12.2025, 13:59 #1

    Proč teď Konsa nedostal kartu, faul za držení za dres a pak ta reakce sakra

    |
  2. ezio (karma: 5573) 6.12.2025, 13:59 #1

    Bukayo katastrofa

    |
  3. radekbechyne (karma: 175) 6.12.2025, 14:00 #1

    Saka děs a Eze vlevo utopen,dozadu hruza

    |
  4. Avatar photo
    Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) 6.12.2025, 14:00 #1

    Saka je tragicky dlouhodobě. Ale nesedne si

    |
  5. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) 6.12.2025, 14:01 #1

    Ešte že ten Rice je všade

    |
  6. Avatar photo
    Igor (karma: 5684) 6.12.2025, 14:02 #1

    Toto nie je na kartu???

    |
  7. Co_Je (karma: 788) 6.12.2025, 14:02 #1

    Rozhodčí si zapomněl karty nebo co

    |
  8. Prezi (karma: 3591) 6.12.2025, 14:02 #1

    Onana už mohl mít druhou žlutou. Napřed napnutej dres Ezeho a teď Merino. Jinak hráči Aston Villy řvou na rozhodčího a pohoda jakoby nic..

    |
  9. al.gooner (karma: 159) 6.12.2025, 14:02 #1

    Sympatický ten tým Aston Villy… 🤢

    |
  10. Chronic (karma: 1864) 6.12.2025, 14:02 #1

    Tvl oběma nohama napřed saně jak svině

    |
    • LaVe (karma: 2084) 6.12.2025, 14:05 #1

      Ako do nás idú ako prasatá som zvedavý dokedy bude ten meter držať ten pán bez kariet.

      |
  11. ezio (karma: 5573) 6.12.2025, 14:03 #1

    Musi kazdy proti nam hrat jak prasata ?

    |
    • Prezi (karma: 3591) 6.12.2025, 14:04 #1

      Musí je to totiž jedinej styl kterej nám dělá problémy. Proto i ta velká marodka prostě jsme okopaný..

      |
  12. radekbechyne (karma: 175) 6.12.2025, 14:03 #1

    Obě naše křidla dnes zatim hrůza

    |
  13. Chronic (karma: 1864) 6.12.2025, 14:04 #1

    To zakopnutí miče je bez žluté. My by jsme už meli minimálně 2x žlutou dnes být to naopak

    |
    • LaVe (karma: 2084) 6.12.2025, 14:05 #1

      Žiaľ dvojitý meter je v Anglicku štandard..

      |
  14. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) 6.12.2025, 14:06 #1

    Začalo to futbalo, začína sa to meniť na zápas s Chelski. Dve žlté minimálne už mali mať+ ďalšia za odkopnutie

    |
  15. Chronic (karma: 1864) 6.12.2025, 14:07 #1

    Tak to si děláš prdel ted je to od Ezeho faul ale před tím to normálně poštěl.

    |
  16. radekbechyne (karma: 175) 6.12.2025, 14:07 #1

    Eze vlevo katastrofa.Od prvni minuty je to jasný

    |
  17. Avatar photo
    speedy (karma: 1691) 6.12.2025, 14:07 #1

    A je to tam. Opět Emery😒

    |
    • Avatar photo
      Pulec (karma: 2168) 6.12.2025, 14:08 #1

      Emery je kkt, vůbec ho nedávám.

      |
      • Avatar photo
        speedy (karma: 1691) 6.12.2025, 14:08 #1

        Kokot je, ale vždy na nás umí hrát.

        |
        • Avatar photo
          Pulec (karma: 2168) 6.12.2025, 14:10 #1

          Proti AFC toho ukázal víc než za celou dobu v AFC. To je to nejhorší…

          |
  18. Avatar photo
    Pulec (karma: 2168) 6.12.2025, 14:08 #1

    Proč hrajeme tak posraně?

    |
  19. Avatar photo
    Igor (karma: 5684) 6.12.2025, 14:08 #1

    Ako to trafil, medzi nohy Davidovi… Kde bol Ricky??? Eze uplne zaspal…

    |
  20. gunners47 (karma: 4848) 6.12.2025, 14:08 #1

    Dobre lacno…

    |
  21. radekbechyne (karma: 175) 6.12.2025, 14:08 #1

    Bez Saliby a Gabriela to jde dolů děsně.Ti dva jsou znát zkrátka všude.

    |
  22. ezio (karma: 5573) 6.12.2025, 14:09 #1

    Bohuzel s touto obranou na Villu u nich nemame…to je realita

    |
    • matonator (karma: 5586) 6.12.2025, 14:09 #1

      Vsak nic nehraju

      |
      • ezio (karma: 5573) 6.12.2025, 14:09 #1

        A my ano ?

        |
        • matonator (karma: 5586) 6.12.2025, 14:10 #1

          Tak utok je zas mimo, ale inak sme lepsi team

          |
          • ezio (karma: 5573) 6.12.2025, 14:10 #1

            Fakt ? Tak to pozeras asi iny zapas…

            |
    • Branovojt (karma: 243) 6.12.2025, 14:10 #1

      Obrana ? Veď hovno hráme v útoku.

      |
  23. Chronic (karma: 1864) 6.12.2025, 14:09 #1

    Fakt mrdky haluzácký jsem fakt nasranej

    |
  24. Branovojt (karma: 243) 6.12.2025, 14:09 #1

    Začnime hrať lebo bude zle.

    |
  25. Co_Je (karma: 788) 6.12.2025, 14:09 #1

    Zase na druhou stranu hrajeme celkem špatně. Třeba nás to nakopne.casu je dost .

    |
  26. Poky17 (karma: 3813) 6.12.2025, 14:09 #1

    Bleju když vidím “Good ebening“ a ten jeho ksich společně s Martinezem jak se radují.. zrovna Villa Park je místo, kde fakt nechceme prohrát.. Do druhého poločasu bych dal vlevo Trosse, pokud je fit a nahoru Gyo..

    |
  27. Jakub Mareš (karma: 3027) 6.12.2025, 14:09 #1

    Ja tu Villu fakt nesnáším… a Eze? Kurva ten by se měl probrat nevim jestli to byl vlevo upgrade.

    |
  28. gunners47 (karma: 4848) 6.12.2025, 14:09 #1

    Myslim ze AV uz malo mat tak 3 zlte.. no nic treba to vyrovnat.. ale chce to zmenu a nebat sa prestriedat

    |
  29. Prezi (karma: 3591) 6.12.2025, 14:10 #1

    Nenadával bych obraně. Naše záloha a útok nevytvoří tlak na jejich půlce ani 5 min neudržíme balon nic prostě. Co se stalo s tim válcem co utřel Bayern? Přestali jsme poslední zápasy útočit a hrajeme na udržovačku…

    |
  30. LaVe (karma: 2084) 6.12.2025, 14:10 #1

    Šup , šup vyrovnať nie je to nič nereálne.

    |
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 9
  • 10
  • 11
  • →

Napište komentář

Odpověď na komentář zrušíte zde.

Musíte být přihlášen pro přidání komentáře.

Autor
Jack_Re4cher

Datum: 6.12.2025

Rubrika: Report, Sezóna

49 slov

  • Výběr do 21 let včera večer porazil stejně staré mužstvo Newcastlu vysoko 4:1. V sestavě znovu chyběl Butler-Oyedeji, který tak zřejmě opět bude na lavičce A-týmu.

    22.2.2025 10:32
  • Arsenalu se podařilo získat ze skotského St. Johnstone obránce či defenzivního záložníka Callana Hamilla. Talentovaný patnáctiletý fotbalista odmítnul Celtic, Rangers i některé kluby z Premier League a v létě zamíří za více než 100 tisíc liber na sever Londýna.

    21.2.2025 7:57
  • Reiss Nelson na hostování ve Fulhamu již delší dobu laboruje se zraněními. Nyní musel kvůli čerstvým potížím s nohou podstoupit operaci a podle trenéra Marca Silvy bude mimo přibližně 10 týdnů, tuto sezónu už si tedy nezahraje.

    18.2.2025 15:41
  • Arsenal údajně obdrží za prodej osmnáctiletého stopera Aydena Heavena 1,5 miliónu liber. Odchovanec z Hale End v lednu odešel do Manchesteru United.

    18.2.2025 10:03
  • Povedenou neděli má za sebou ženský výběr Gunners, který před bezmála 57 tisíci fanoušky na Emirates Stadium porazil v derby Tottenham jednoznačně 5:0. V tabulce se posunul na třetí místo.

    16.2.2025 22:25
Více slov

Poslední články

  • TIPOVAČKA 2026/2027 28.6.2026
  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026

Nejnovější články

  • TIPOVAČKA 2026/2027 28.6.2026
  • V srpnu vyzveme Gironu, Real Betis a v Cardiffu si zahrajeme o první trofej 26.6.2026
  • Info pro členy SC: Změna slovenského účtu 26.6.2026
  • Piero Hincapie přestoupil do Arsenalu 25.6.2026
  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026

Přidejte se k nám na Facebooku

Loading...

Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club

Počet členů se v každé sezóně pohybuje okolo 500 nadšenců.

Důležité odkazy

  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Archiv

Abychom web udrželi přehledný, standardně zobrazuje články staré nanejvýš jeden rok. Pokud ale chcete, můžete si zapnout archív a zobrazovat tak všechny články.

Vypnout archiv

Všechna práva vyhrazena © 2026 Arsenal FC Supporters Club.

Na tomto webu straší
Používáme cookies, abychom vám mohli poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.