Statistiky zápasu

Střely celkem

12

14

Střely na bránu

6

4

Rohových kopů

4

7

Faulů

10

12

Arsenal: Čech, Monreal, Koscielny, Mustafi, Bellerín, Xhaka, Coquelin, Ramsey, Iwobi, Alexis, Giroud.
Lavička: Ospina, Maitland-Niles, Gabriel, Holding, Reine-Adelaide, Ox, Lucas

Bournemouth: Boruc, Francis, Cook, Ake, Daniels, Arter, Gosling, Stanislas, Fraser, King, Wilson
Lavička: Frederici, Mings, A. Smith, B. Smith, Surman, Ibe, Mousset

Komentáře

  1. Avatar photo
    12thMan (karma: 4279) #1

    Toto je katastrofa, ak budeme pokračovať v takejto forme ešte pár zápasov tak to bude tvrdý boj o 4. miesto. Na druhej strane možno to bude spúšťač nevyhnutných zmien.

    |
  2. Avatar photo
    Lukáš Bielik (karma: 2789) #1

    na smiech…..na smiech……nutno povedat Nie Nie niesme muztvo ktore je kandidatom na titul….a takto sa futbal nehra…a toto nieje Arsenal toto je trapenie….Ak po sezone neodide Alexis alebo Mesut tak to bude uspech….prvy gol je Ramseyho..idiot 3x sa pozrie na toho obrancu ako tam sam stoji a ani raz ho nenapadne prekryt stranu ale cupita si po strede ihriska ako idiot….a Xhaka ??? to co bolo??? Slovenski 3. Ligovi hraci toto nerobia….

    |
    • Avatar photo
      Pulec (karma: 2168) #1

      ma pravdu, tak si to minuskovani nechte…
      kdyz uz se Ramsey nebo kdo to tam cumel nestahl, tak to na Bellerina nemohl aspon zavolat…
      Xhaka to pekne dosral, s tim musim souhlasil…

      |
        • dady (karma: 213) #1

          To byl hráč pravého záložníka, ne pravého beka. Bellerin se správně zatáhnul ke stoperovi.

          |
  3. Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

    To je divný, že Bournemouth se naučí presovat a Arsenal se to pořád ne a ne naučit… Kdžy se rozběhne Alexis, tak začnou teprve ostatní, ale to už je pozdě a hráči Bournemouthu už nás mají rozebraný. Ramsey fakt ne. Příjde mi, že si Wenger si pořád myslí, že Aaronovi, Theovi a Oxovi je 16 a má je za talenty, které nesmí pustit, protože se jednou rozehrajou. I když se Theo a Ox docela rozehráli. Nelíbí se mi, jak schválně hrajeme házenou. Místo toho, aby např. Bellerin u kraje přihrál a hned se rozeběhl (nebo jakýkoliv jiný hráč), tak se všichni po přihrávce zastaví, nebo běží za hráče…

    |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Katastrofalny timing dnes. My zaceneme presovat zasadne az ked ma hrac loptu pod kontrolou. Potom si ho obhodi a koniec presu.

      |
  4. maxo_s (karma: 644) #1

    Fuha,nasa hra na superovych ihriskach je velka bieda.
    A co sa stalo so zalohou,ked si Ake s loptou pride az pred 16-tku?
    Uz aj v drzani lopty prehravame s BOURNEMOUTH?

    |
  5. Japanas (karma: 3891) #1

    U každého hráče bych předpokládal alespoň základní inteligenci , se kterou bude vyhodnocovat důležitost každého souboje, že pane Xhako ?
    Ale to není hlavní problém dnešního zápasu. Ten hlavní problém je jinde. Co je platné, že minulý zápas základ fungoval velmi dobře a že jsme měli i dnes stejné hráče k dispozici. Důležitější je přece základní motto AW pro toto desetiletí :…..“přesvědčím celý svět, že Aaron patří do základu kdykoliv, kdykoliv, kdykoliv….bez ohledu na formu, hru, důležitost zápasu, výsledek. Tečka.“

    |
  6. gunnerF4n (karma: 464) #1

    Bolo tam vysvetlenie prvého golu, Hector si bral Frazeira (správne), lenže ten sa potom presunul až k Bossovi, vtedy už mal Hector sťahovať na svoju pozíciu..čo ale nemení nič na tom, že Danielsa mal mať krídelník, lenže zase otázka ako pred zápasom, kto je vobec krídlo ? Aaron a Iwobi behajú hore dole, nevedia aké majú pozicie…Wengerova hanba no…

    |
    • Avatar photo
      Pulec (karma: 2168) #1

      presne tak, kridla Ramsey a Iwobi se nam toci, vsichni hraji pres stred a nakonec jedinej, kdo je schopnej neco vymyslet je Alexis, ale ten ma kolem sebe porad dva chlapy

      |
    • traged (karma: 5476) #1

      Ano melo ho mit kridlo – ale pak tam stal fakt 10 sekund sam a Bellerin nemel nikoho – za me ciste jeho chyba 🙁

      |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Podla rozostavenia pri vykope Bournemouthu hral (do odchodu Coqa) kridlo Aaron. Ale to bolo asi posledny raz co sa tam nachadzal.

      |
  7. Avatar photo
    yen56 (karma: 1575) #1

    Mě občas fascinuje, jak umíme v některých mačích naši apatií proměnit naprosto průměrné hráče soupeře v masterclass. Pak to vypadá, jak kdyby Daniels byl Dani Alves v nejlepších letech ty vole.

    |
  8. Avatar photo
    Leito CZ (karma: 1304) #1

    0 střel na bránu máme proto, že nefunguje střed hřiště soupeř se na nás dobře připravil a měl i špetku štěstí, to ale neomlouvá naši tragickou hru Ramsey tam nemá, co dělat on má na naši hru negativní vliv, i když paradoxně měl on největší šanci
    Změnit se toho moc nedá, na lavičce do útoku pouze peréz

    |
  9. Avatar photo
    valka_05 (karma: 470) #1

    veď to je do oči bijúce, všetky naše prehry Liverpool, Eveton, Citya teraz Bournemouth pramenili z toho že super na nas hral presing uplne od našej rozohravky a vtedy horíme v zalohe ako papier. Naši stredný založnici vedia tvorit na mužstva ako Palace, Stoke, Sunderland, ktore hraju skor na protiutoky a obranu ale hneď jak pride taká taktika na nas nevieme založiť utok v zalohe. Hovorilo sa to tu už po zapas s United Spurs atd že jediny kto dokaže pod tym tlakom tvoriť hru je Cazorla a je to čista pravda. Xhaka, Ramsey nemajú na to.

    |
    • Avatar photo
      spirki (karma: 2682) #1

      To ale není o Santim jen, tu akci musí zakládat v podstatě půlka týmu,. Musí se nabízet a především mít zažitý nějaký vzorec a nebo být aktivní v pohybu a nic z toho se u nás neděje, oak se hráči zbavují zodpovědnost a hlavně není to kam dát.

      |
  10. Avatar photo
    jack (karma: 413) #1

    xhaka to posral a to mrtě.. ale střídá špatný chvilky s dobrýma, zatímco ramsey ten všechno dělá špatně.. vykopat jenkinsona, debuchyho, sanoga, poděkovat AW, smlouva pro jacka a alexise, co dělat s ramseym to teda fakt nvm.. mám ho rád ale vůbec se nám do týmu nehodí.. co teda vím je že to chce změnu, protože tohle už není normální..

    |
    • monkej (karma: 20) #1

      Tiez mam velmi rad Ramseyho a netesi ma jeho momentalna situacia, ale kazdy, kto sleduje Arsenal trosku dlhsie (alebo videl tohtorocne EURO) musi vediet, co Aaron dokaze, ked je vo forme. Ako sa ma teda do nej dostat, ak nie v zapasoch? Walcottovi to pomohlo…

      |
      • Avatar photo
        spirki (karma: 2682) #1

        Nezlob se na mě, ale na světě snad není hráče, který by dostal tolik prostoru při jeho katastrofální dlouhodobé formě. Vyjma jedné sezony to nikdy nebylo nic extra, ten hráč zde nemá co dělat. Je netechnický, nedůrazný, bojí se dát průnikovku, je neobratný a pomalý.

        |
    • Avatar photo
      Pulec (karma: 2168) #1

      Myslim, ze jsme dycky nakonec v kazdym zapase vystrelili, ale par polocasu uz bez strely bylo.

      |
  11. Avatar photo
    Pulec (karma: 2168) #1

    Pocita nekdo Ramseymu prihravky dopredu? Je sranda jak si ten balon veze pres stred naznaci prihravku dopredu otoci se a hodi to na stopera nebo to donesu jak PPLko na kraj Bellerinovi nebo Xhakovi…

    |
  12. davidm (karma: 211) #1

    Bohuzel Wenger hrace v kabine neserve… nejspis tam bude ticho beze slova, tak jako posledne, jak to rikal Ox (nebo Walcott? – to je celkem jedno)
    A neni tam ani takovej hrac, kterej by dokazal k tymu poradne promluvit.

    |
  13. Avatar photo
    Andrej (karma: 1846) #1

    Prestante tu prosim vas pisat ako to bola chyba toho a toho … tu ide o system hry aku hrame prehravame 2:0 a vsetci nasi hraci utekaju po lopte ako deti na ulici ako keby bola 90 minuta … pred 1 golom sme nic nehrali NIC … pred zapasom sa Kosti vyjadruje ako sme tie posledne 2 zapasy prehrali lebo sme si mysleli ze lahko vyhrame … je chyba vo vedeni ? ano chcu na Arsenale zarobit ale preco sa Wenger nevie naucit taktiku zmenu taktiky zmenit nieco za 20 rokov je mi zahada fakt toto nepochopim nedav to zmysel

    |
  14. Avatar photo
    jannes (karma: 2918) #1

    K tomu prvému gólu – jasná chyba Bellerina, ale v tom, že tam vyletel jak dorastenec a úplne ale úplne sa nechal spraviť totálne predvídateľnou klučkou lebo ten hráč nemohol spraviť nič iné.. keby ho ustál tak ten gól nedá proste..takáto chyba jak malý chlapec.. pri tom prenesení hry jeho postavenie nebolo tak zlé mal čas sa na tú letiacu loptu pripraviť

    |
  15. railgun (karma: 985) #1

    aaronkovi to proste nejde…Luca na plac!!! stale verim, ze alexis s olim otoci zapas!!!come on!!!!

    |
  16. Avatar photo
    kucka (karma: 1335) #1

    Teď to není na Xhaku, ale vždycky mě dorazí, když to někdo ne jednou, což už je na pováženou, ale víckrát v zápase zkusí poslat po zemi na přední. Kolik jste z toho viděli padnout gólů?

    |
  17. gunnerF4n (karma: 464) #1

    ale klobúk dole pred našimi Away fans, pozerať na to čo hráme x rokov, platiť lístky, sedieť v zime a stále takto fandiť ako dneska, je ich riadne počuť..

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.