Statistiky zápasu

Střely celkem

10

7

Střely na bránu

6

2

Rohových kopů

1

3

Faulů

10

14

Úvodní polovina soutěže je po Boxing day minulostí. Arsenal remízoval na Brighton & Hove Albionu FC 1:1. 

Brighton & Hove Albion FC

Arsenal

Komentáře

 1. dzanka7 (karma: 102) #1

  Tak viděl jsem zápas až od 50. minuty a musím říct, že jsem se nestačil divit na co se to jako dívám. To byla naprostá katastrofa co jsme předvedli… Za celý poločas jsme si nevytvořili nějakou kloudnou střeleckou pozici, kombinace úplně bez nápadu, pomalá a ještě naprosto nepřesná, hromada ztracených míčů, fuj hnus. Proti podprůměrnému týmu PL je to naprostá ostuda a to bez ohlednu na to, kolik hráčů nám chybí. Tohle je naprosto neomluvitelné a nepochopitelné. Domácí dobře bránili, výborně posunovali blok po celém hřišti a úplně jednoduše nás vytlačovali až k Lenovi, kterého jsme ještě navíc dostávali pod tlak, že musel kolikrát nakopávat na náhodu, v tomto pro Albion pochvala, z naší strany bleju. U nás nebyl nikdo schopen vymyslet něco navíc, překvapivého a tím jsme domácím bránění naší hry krásně usnadnili. Jinak co se týče namátkově individuálně, tak Lichsteiner nechápu co vůbec u nás dělá, ten je úplně mimo, naprosto nestíhá, s míčem pomalý, bránění hrůza, katastrofa, rychle tu jeho exkurzi do PL u nás ukončit, hráč k hovnu. Mateo se snaží, ale je vidět že prostě ještě potřebuje čas, aby mohl být tvořívým rozdílovým hráčem, často ztrácel míče, což ale taky souviselo s tím, že většinou opavdu nebylo komu. Iwobi rači bez komentáře. Co se týče Lacy, tak už z té jeho situace začínám být trochu nervozní, když jsem zas viděl v jakém rozpoložení opěto opouští hřiště… Myslím, že měl na hřišti rozhodně zůstat, už jenom proto, jak jim to s Aubou kombinanční sedí, věřím že by něco vymysleli ještě, nevím co má v hlavě UE, to nevíme, ale Laca se evidentě trápí, potřebuje dotat celý zápas, dát gol, chytit se, střídání v 60. minutě nebo kdy to bylo ho ještě víc zabíjí. Auba byl po jeho odchodu na hrotu úplně odříznutý, bez míčů. No je mi z toho blitno, ještě navíc když vidím, jak kokurenti ze špice válí a drtí soupeře, viz. slepice.

 2. Radek Bechyně (karma: 22) #1

  Emeryho styl pokusu-omylu přestal fungovat a bude myslím hůře.Dnes demotivoval ještě více Ozila a Laccazetteho a Iwobi s maitlandem byli tak překvapení střídáním,že si z toho několikrát zapletli nohy.byla jedním slovem katastrofa a navíc united se zbavili toho blázna a přibližují se.Dnes hrál Pogba I Mata,které blázen nestavěl podobně jako Emery ignoruje Ozila a Laccazetteho.Kromě zápasu se Spurs hrajeme stejně jako pod Wengerem.s ním ale hráči problém neměli.To je jediné velké novum

 3. Martin Chromec (karma: 49) #1

  Jsem neochvějným fanouškem Arsenalu od svých 4 let. Musím přiznat, že Arsenal se nikdy zrovna neopíral o svou obranu a vždycky rád hrával i se svými obránci vysoko, aby mohli podporovat útok. O útoku Arsenalu jsem vždy říkal, že to je ten nejhezčí na světě. Je to útok, do kterého jsem se zamiloval a Wengerball je pro mě doteď příkladem nejhezčího fotbalu jaký jsem kdy viděl, ale to už teď poslední roky v Arsenalu nevídám.
  Wenger věřil v každého hráče, kterého si přivedl a i když nepřicházeli výsledky, tak to vždy byl fotbal na který se dalo koukat a byl taky za přijatelnou cenu.
  Odchodem Wengera přišla éra Emeryho a éra člověka, po kterém se už chtějí výhry za každou cenu, tedy dokud je to cena vyjádřená v úsilí na trénincích, protože peníze Arsenal nikdy nepustí do oběhu. Chápu, že je to Emeryho první sezóna. Hraje se zděděným týmem, teď se mu k tomu ještě kupí zranění a my jsme stále v bojích o LM, tedy fanoušek by si snad neměl na nic stěžovat. Já ale mám pocit, že ten fotbal co jsem miloval odešel s Wengerem a já bych měl jít taky dál. Měl jsem v Arsenalu oblíbené hráče(Čech, Ramsey, Walcott, Alexis, Ozil) a ti už jsou taky pryč, nebo na odchodu, nebo nehrají. Při dnešním zápase jsem málem brečel, jak bezradně Arsenal hrál a když se nedá mluvit o tom že „Obrana Arsenalu je“, ale spíš „Obrana Arsenalu prostě vůbec není“ tak už nemůžu dát nic jiného, než zbohem.
  PS: V životě jsem neviděl bezradnějšího člověka, než je brankář Arsenalu(ať už je to kdokoliv)

  • Paulus.novy (karma: 1735) #1

   Tyjo, tak depresivnější věc po zápase jsem snad ještě nečetl 😀 Ber to trochu s nadhledem, Wengerball stejně fungoval naposled někdy před deseti rokama a za Wengera těch nekoukatelných zápasů byla taky spousta, v posledních letech dokonce naprostá většina. Teď aspoň máme šanci vrátit se na výsluní a ne paběrkovat bez posunu. Já taky fandím od mala, začal jsem Arsenalu fandit kvůli Henrymu a van Persiemu, ale když šli oni, tak já zůstal. Proč? Protože Arsenal! COYG

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.