Přihlásit se/registrovat
home
  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Report ze zápasu

FT Crystal Palace 1:2 Arsenal

  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • →

Komentáře

  1. Cenda11 (karma: 448) 24.5.2026, 19:46 #1

    To je hrozná doba sakra .. 😂

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  2. utterWOKEnonsense (karma: 939) 24.5.2026, 19:46 #1

    Btw King Kai je letos ve všech soutěžích už na 1,01 GA/90.

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
    • backhand (karma: 2213) 24.5.2026, 20:08 #1

      Neskutečný frajer. V podstatě rok nekopne do míče a pak udělá toto. A hlavně tak polovina jsou klíčové body. Ne nadarmo už má “title decider” v PL i LM.

      RESPEKT!!!

      | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  3. miron (karma: 1607) 24.5.2026, 19:52 #1

    Podme to oslavit. Odporucam si nechat jedno sampano aj o tyzden 🍾🍾🍾🍾🍾

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  4. simanski007 (karma: 727) 24.5.2026, 20:02 #1

    Bournemounth v LM. 👏👏👏 A Čukotka hovno🤣🤣🤣

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
    • Pulec (karma: 2168) 24.5.2026, 20:28 #1

      Co? V LM není, Liverpool je pátej. Nebo?

      | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
      • Ondra (karma: 1648) 24.5.2026, 20:42 #1

        Presne tak. Ale sunderland v el 👏

        | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
    • Ludvajz (karma: 3289) 24.5.2026, 20:51 #1

      Bournemouth bude hrat EL

      | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  5. miron (karma: 1607) 24.5.2026, 20:04 #1

    Kks slzy mi normalne vyhrkli. Je to domaaaaa

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  6. 12thMan (karma: 4279) 24.5.2026, 20:05 #1

    Zase plačem jak malý chlapec
    Konečneeeee ❤️🤍
    Arsenal navždy

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  7. 3tomash3 (karma: 1305) 24.5.2026, 20:10 #1

    Nádhera. Na toto sme celý čas čakali! COYG! ❤️❤️

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  8. tvojemama (karma: 18) 24.5.2026, 20:11 #1

    Nejlepsi je jak tam Josh kali s ostatnima🤣

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  9. matonator (karma: 5586) 24.5.2026, 20:12 #1

    Super atmosfera

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  10. Ondrej (karma: 107) 24.5.2026, 20:14 #1

    Velky respekt obi dvom Kroenke. Hlavne Joshovi ten aj North London Forever spieval. Kto by to povedal pred 10 rokmi

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  11. Koscielny (karma: 1833) 24.5.2026, 20:17 #1

    Neskutečný pocit. Díky kluci. Je to doma.

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  12. Baťa11 (karma: 289) 24.5.2026, 20:17 #1

    A pak, že prý chlapi nepláčou 🥹❤️❤️ Neskutečný pocit

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  13. Kanonyr Kazdymcoulem (karma: 0) 24.5.2026, 20:18 #1

    Diky chlapi a v sobotu prosim řádně se nachystat chceme ušatý pohár!!!!!!!

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  14. tvojemama (karma: 18) 24.5.2026, 20:21 #1

    Skoda ze nepredaval pohar wenger.. mohl by predat LM

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  15. Pipo (karma: 57) 24.5.2026, 20:41 #1

    Som rad, že som sa konečne mylil a sme 🏆🥳

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  16. al.gooner (karma: 159) 24.5.2026, 20:44 #1

    Jedny z nejkrásnějších okamžiku v mém dosavadním životě, tohle je absolutní slast. Děkuji Děkuji Děkuji ❤️🤍❤️🤍❤️

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  17. Ari16 (karma: 2682) 24.5.2026, 20:45 #1

    Neskutečné, opíjím šampanské, užívám si každou vteřinu této chvíle. Všichni si to zasloužíme po tom dlouhém trápení. Jsem strašně štastný za Mikela. Ano, i já ho někdy kritizuji, ale ten chlap si tohle neskutečně zaslouží a přeci je to jen člověk jako každý jiný a takový tlak, který na něj byl a co vše musel prožít a vyřešit klobouk dolů. Jsme šampioni, děkuji všem, co tohle umožnili. Nadávali jsem na vedení, na majitele, na Mikela, na hráče, ale tihle všichni nám doručili to, o čem jsme snili. Děkujeme!!

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  18. gunners47 (karma: 4826) 24.5.2026, 20:46 #1

    Chlapi vy ste videli Nwaneriho dakto? Lebo ja nie

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  19. Chronic (karma: 1864) 24.5.2026, 20:52 #1

    Všechno se to sešlo jak mělo. Přišel Berta který zastínil Edua. Zubi, Madueke, Piero, mosquera a hlavně Eze s Viktorem kteří všichni zapadli. A pak naše nová hymna která to vše ještě více umocňuje. Nádherné okamžiky chlapci, uživejme si to jak jen můžeme. Celý Arsenal si to maximalně zaslouží. Teď finále LM kde už tu pohadku dokončíme, když už tak se vším všudy. Pojďme psát dějimy našeho klubu zlatým písmem. Všechno se jednou musí otočit a teď je náš čas a ušatá trofej v klubu jako Arsenal chybí.

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  20. pan HU (karma: 130) 24.5.2026, 20:59 #1

    Podruhé v životě jsem u Arsenalu brečel. Jak si dneska kluci užívali jeden po druhém pohár…to nešlo prostě…slz na jak když umře Vinnetou. Poprvé jsem brečel, když jsem na vlastní oči mohl ve Wembley sledovat otočku proti Hull City v prodloužení a získali jsme FA Cup. A doufám, že si tento týden pobrečím ještě jednou.

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  21. Do Tuan Tu (karma: 2328) 24.5.2026, 21:03 #1

    Musel jsem jit brecet na zachod, protoze by me manzelka zabila. Na svatbe jsem neco ukapnul, ale tolik teda ne. 😂

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  22. killerhammer (karma: 6980) 24.5.2026, 21:11 #1

    Nakoniec, nádherná sezóna, po tom novom roku a veľkom útlme, kde sme už vtedy mohli city ujsť/zlomiť.
    Nevadí!
    Bolo to proste hore dole, brutálny emocionálny rollercoaster až do záveru.
    Súhlasím, o lige sa rozhodlo po tej nešťastnej prehre na city, kde som neveril, že dokážeme ešte 5x vyhrať ale zároveň mi bolo jasné, a stále som písal, že to bude boj do konca a že šancu máme obrovskú.
    Neveril som totiž ani, že city dajú 5x win, už to nebol ten valec s DeBruyne a nakoniec sa to aj stalo a nedali ani 3 😀 Dovidenia, zhasnite, umelé kluby 😀
    Obrovský rešpekt chalanom, že tých 5 zápasov naozaj vyhrali, aj keď už to bolo niekedy ubojované/uválčené.
    Boli to krásne víťazstvá a krásne momenty na celý život.
    A je tiež super, že nakoniec je ten rozdiel 7 bodov, takže ak sa niekedy budete hádať s premotivovanými fans/nepriateľmi Arsenalu, tak argument je jasný, naozaj to nebolo o tom jednom faule na West Hame.
    Vyhrali by sme to aj keby sme tam utrpeli remízu, lebo sme na tom pracovali celý rok, konzistentne zbierali body, a na konci sme zožali zaslúžený úspech.
    NORTH LONDON FOREVER!!!
    COYG!!!

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  23. Smolda (karma: 1216) 24.5.2026, 21:12 #1

    Měli jste vidět ten výraz manželky když jsem po zvednutí poháru řekl dětem: ,,Nejlepší den v životě.“

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
    • semo711 (karma: 26) 24.5.2026, 21:33 #1

      Tak to u mě 2 dny, kdy se mi narodily děti předčí, ale doufám, že tento den ještě předčí víkend v Londýně. Doma jsem oznámil, že na oslavy jedu, že na to čekám 22 let a po protestech jen pronesl, že to bylo oznámení a ne dotaz 😁 takže nakonec beru do Londýna celou rodinu 😂

      | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  24. traged (karma: 5476) 24.5.2026, 21:34 #1

    Ten okamžik kdy všichni hráči i realizák i Arteta i majitelé zpívali s fanouškama North London Forever, to pro mě byl vrchol této sezóny… Nádhera, díky!

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  25. Leito CZ (karma: 1304) 24.5.2026, 22:07 #1

    Tak to nakonec kluci dokázali asi největší podíl na tom má Arteta nejsem jeho největší fanoušek ale musím uznat že na tomhle uspěchu má velký podíl. Nejlepší hráči sezony Rice, Raya, Gabriel magalhaes
    Uvidíme co se stane ve finále LM

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  26. MrMarek (karma: 251) 24.5.2026, 22:08 #1

    Obrovská radosť, neuveriteľné, že sme to konečne zlomili. Po toľkých rokoch trápenia a hanenia je to neskutočný pocit zadoučinenia. Koľko sme si užili posmechu a urážok, a napriek tomu neustále a neskonale verili. Toto je proste o niečom inom, než len o futbale. Vďaka Mikel, vďaka chlapci, vďaka Arsén, vďaka gunners.cz, vďaka všetci. Toto víťazstvo patrí všetkým.

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  27. utterWOKEnonsense (karma: 939) 24.5.2026, 22:15 #1

    Btw Skelly na instagramu postoval fotku s pohárem a v popisku … “Pure profit”

    Kdoví tak ví …

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  28. 12thMan (karma: 4279) 24.5.2026, 22:31 #1

    Tross the Boss
    69 G/A za Arsenal
    Kúpili sme ho za 27M keď nám Chelski uchmatla Míšu Mudryka … ešteže že tak.
    Tiež fajn príbeh

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  29. Japanas (karma: 3891) 24.5.2026, 22:52 #1

    Ty momenty po zápase byly neuvěřitelně nabité emocema.
    A hlavou probíhá spousta vzpomínek za těch nekonečných 22 let.
    Kolik super hráčů se za tu dobu titulu nedočkalo…jak odcházeli top hráči ke konkurenci (vemte si, kdy naposled odešel od nás hráč, o kterého jsme stáli ? Já si to asi nevybavím)…kolik roků jsme toužili aspoň po tom, abychom o něco hráli ještě na jaře…jakou neskutečnou obranu máme ve srovnání, třeba před 10 lety…jak jsme nadávali na Kroenkeho, že neinvestuje a jaká je situace teď….
    Ta změna a progres celého Arsenalu, úplně všeho, je až neskutečný….
    Jsem hrozně vděčný za všechny ty změny….a za tuto úžasnou sezónu, ať už v Budapešti dopadneme jakkoliv. A ať už příští rok obhájíme nebo ne….
    Protože prostě Teď a Tady !!!
    Carpe diem…
    A na zítra nehleďme…
    Gunners !!!!

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  30. Feri (karma: 8213) 25.5.2026, 9:50 #1

    Vyhrat ligu nakonec o 7 bodů proti City s Guardiolou, je neuveritelne vyvrcholeni celych tech 22 let.
    – Kdyby dopadla jeste LM, tak by to bylo uz uplne silenstvi.
    – Ted jenom doufam, ze v te obrovske konkurenci PL se nam povede vybudovat silna era, kde budeme dalsi roky ta uplna svetova spicka.
    – Taky doufam, ze v lete posilime o utocne hvezdy a budeme predvadet hezci fotbal – ted slo o titul a ten dopadl, ale spousta tech zapasu se opravdu dala dost tezko sledovat a nebylo to moc zabavne ani pro zaryte fanousky, natoz aby to prilakalo nove.
    – Idealni by bylo mit utockou hvezdu jako Henry, nebo co byl Ronaldo/Messi. Proste tvar klubu, co privede nove fanousky, bude trhat rekordy prodeju dresu. Nejake utocne eso, kde bude jasnych 20+ golu kazdou sezonu, jako Haaland/Kane/Salah posledni sezony.

    | Pro vložení odpovědi na komentář se musíte přihlásit
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • →

Napište komentář

Odpověď na komentář zrušíte zde.

Musíte být přihlášen pro přidání komentáře.

Autor
David

Datum: 24.5.2026

Rubrika: Nezařazené

Články o zápase

Preview zápasu

49 slov

  • Výběr do 21 let včera večer porazil stejně staré mužstvo Newcastlu vysoko 4:1. V sestavě znovu chyběl Butler-Oyedeji, který tak zřejmě opět bude na lavičce A-týmu.

    22.2.2025 10:32
  • Arsenalu se podařilo získat ze skotského St. Johnstone obránce či defenzivního záložníka Callana Hamilla. Talentovaný patnáctiletý fotbalista odmítnul Celtic, Rangers i některé kluby z Premier League a v létě zamíří za více než 100 tisíc liber na sever Londýna.

    21.2.2025 7:57
  • Reiss Nelson na hostování ve Fulhamu již delší dobu laboruje se zraněními. Nyní musel kvůli čerstvým potížím s nohou podstoupit operaci a podle trenéra Marca Silvy bude mimo přibližně 10 týdnů, tuto sezónu už si tedy nezahraje.

    18.2.2025 15:41
  • Arsenal údajně obdrží za prodej osmnáctiletého stopera Aydena Heavena 1,5 miliónu liber. Odchovanec z Hale End v lednu odešel do Manchesteru United.

    18.2.2025 10:03
  • Povedenou neděli má za sebou ženský výběr Gunners, který před bezmála 57 tisíci fanoušky na Emirates Stadium porazil v derby Tottenham jednoznačně 5:0. V tabulce se posunul na třetí místo.

    16.2.2025 22:25
Více slov

Poslední články

  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026
  • Los Premier League 2026/2027 19.6.2026
  • Když Arsenal vyhrál mistrovství světa 16.6.2026
  • Přestupové spekulace Aktualizace 23.6. 10.6.2026

Nejnovější články

  • Info pro členy SC: Lístky Coventry a Chelsea 22.6.2026
  • Klíčova data Ligy Mistrů 2026/2027 22.6.2026
  • Los Premier League 2026/2027 19.6.2026
  • Když Arsenal vyhrál mistrovství světa 16.6.2026
  • Přestupové spekulace Aktualizace 23.6. 10.6.2026

Přidejte se k nám na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Czech & Slovak Arsenal FC Supporters Club

Počet členů se v každé sezóně pohybuje okolo 500 nadšenců.

Důležité odkazy

  • News
  • Sezóna
  • Blog
  • Supporters club
  • Hráči

Archiv

Abychom web udrželi přehledný, standardně zobrazuje články staré nanejvýš jeden rok. Pokud ale chcete, můžete si zapnout archív a zobrazovat tak všechny články.

Vypnout archiv

Všechna práva vyhrazena © 2026 Arsenal FC Supporters Club.

Na tomto webu straší